Перейти к основному содержанию

На Київщині аферисти заволоділи майном на суму понад 4 млн грн

10.06.2024
Опубликовано в Бизнес

На Київщині аферисти заволоділи майном на суму понад 4 млн грн

На Київщині викрито діяльність злочинної групи, яка провела афери з нерухомим майном на понад 4 млн грн

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру організатору та восьми учасникам злочинної групи за фактами шахрайства та використання підроблених документів (ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, за розробленою організатором схемою, учасники злочинної групи використовували підроблені документи та розпоряджались об’єктами нерухомості та земельними ділянками, які їм не належали.

Вони оформляли право власності на підконтрольних осіб і відчужували майно покупцям. Отримані кошти розподіляли між собою.

У такий спосіб підозрювані заволоділи майном на загальну суму понад 4 млн₴ Мова йде про 24 земельні ділянки, квартиру і будинок на території Бориспільського, Бучанського та Броварського районів Київської області.

Досудове розслідування здійснюється слідчими ГУ Нацполіції в Київській області за оперативного супроводу УСР в Київській області ДСР Нацполіції України.

Нагадаймо, що продаж земельної ділянки зі збитками у 3,5 млн грн: на Київщині підозрюється начальник земельного відділу міськради.