Перейти к основному содержанию

Нацбанк оштрафував дочірню страхову компанію австрійської Grawe в Україні

20.02.2023
Опубликовано в Власть

grawe

Національний банк України застосував до ПрАТ Граве Україна страхування життя" захід впливу у вигляді штрафу.

Об этом сообщает Компромат ГРУПП


Рішення про застосування заходу впливу ухвалене 17 лютого за результатами позапланової інспекційної перевірки і набирає чинності з 20 лютого, повідомляє пресслужба регулятора. Водночас суму штрафу Нацбанк не вказує.

"Страховик не повідомив Національний банк про порушення зобов’язань перед клієнтами за діючими договорами страхування життя протягом трьох робочих днів із дати такого порушення та не надав перелік заходів для усунення порушення", – зазначають у НБУ.

Сплатити штраф страхова компанія повинна протягом семи робочих днів із дня отримання рішення регулятора про накладення штрафу.

ПрАТ "Граве Україна Страхування життя" завершило 2022 рік із чистим прибутком 20,17 млн грн, що у 2,3 рази більше, ніж у 2021 році (8,63 млн грн), повідомляло агентство Інтерфакс-Україна.

Активи компанії минулого року зросли на 33,7% – до 4,97 млрд грн, кошти та їх еквіваленти – у 9,3 раза, до 493,3 млн грн, власний капітал – на 6,1%, до 305,8 млн₴

Довгострокові зобов’язання компанії за минулий рік збільшилися на 33,9% – до 4,45 млрд грн, поточні – на 98,5%, до 216,2 млнгрн.

ПрАТ "Граве Україна Страхування життя" та ПрАТ "СК "Граве Україна" входять до НФГ "Граве Україна", кінцевим бенефіціарієм якої є GRAWE-Vermögensverwaltung (Австрія).

Источник: Russian Post