Перейти к основному содержанию

Силовиками біля ОП вчора керував командир "Беркуту", який в 2013 розганяв Євромайдан

22.11.2021
Опубликовано в Власть

Командир полку поліції особливого призначення Руслан Цикалюк, який під час Революції Гідності був командиром полку автотранспортної роти "Беркуту", досі керує правоохоронцями під час акцій протесту.

Про це у Facebook повідомляє журналістка Тетяна Безрук, інформує Цензор.НЕТ.

"Знаєте в чому іронія: от зараз протестувальники, які зібралися під ворітьми Офісу Президента хочуть пройти до площі, що біля входу в Офіс та поруч із Будинком із химерами. Поліція протестуючих відтісняє. Так було вже декілька разів. І от із акції в акцію, керує одним із загонів спецпризначенців - Руслан Цикалюк", - йдеться в повідомленні.

За словам Безрук, Цикалюку після 8 років з розгону протестувальників на майдані 30 листопада 2013 року, вручили підозру у перевищенні службових повноважень в ніч розгону.

"Бо якщо Олег Татаров, який виправдовував силовиків під час акцій протесту, може працювати в Офісі президента, то чому Руслан Цикалюк - ні?" - підсумувала вона.

Вчора, 21 листопада активісти вирушили під будівлю Офісу Президента. Відбулася невелика сутичка з правоохоронцями. Декількох учасників акції пропустили на територію Офісу Президента після огляду.