Перейти к основному содержанию

Санкції в дії: зірка "6 кадрів" Ірина Медведєва поскаржилася, що банк Франції заблокував її картку

27.09.2023
Опубликовано в Криминал

Читать на русском

Санкції в дії: зірка

Санкції в дії: зірка "6 кадрів" Ірина Медведєва поскаржилася, що банк Франції заблокував її картку

Російська актриса Ірина Медведєва родом із Білорусі, відома публіці завдяки ролям у комедійному скетч-шоу "6 кадрів", поскаржилася, що її банківську картку у Франції заблокували через її громадянство. За словами артистки, її "зачепило" як публічну особистість.

Медведєва живе на дві країни – Росія та Франція – близько п’яти років після того, як вийшла заміж за француза Гійома Буше. Проблемами через санкції проти громадян країни-терористки зірка поділилася в інтерв’ю пропагандистським ЗМІ.

Раніше до Москви актриса літала регулярно, але після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, яке росіянка зустріла "неоднозначною" позицією, перельоти стали проблематичними.

Тепер добиратися до країни-агресорки із Франції не лише у двічі, а то й утричі дорожче, а й на стільки ж довше.

Санкції в дії: зірка  queiueiqutidruant

"Бідна" росіянка не може без батьківщини та кривавих рублів, які там заробляє, а тому попри всі проблеми, продовжує їздити до Москви на зйомки, відвідувати пропагандистські кінофестивалі та прославляти на них путіністів.

Тим паче, що витрачати кровно зароблені актриса тепер може лише в Росії, адже закордоном, як ми вже зазначили, вона зіткнулася із санкціями.

"Зараз я взагалі ходжу магазинами з картою чоловіка, мою – банк заблокував. Причому карти російських подруг не зачепили, а я потрапила під роздачу як медійна особистість", – поскаржилася зірка.

Зазначимо, 25 лютого 2022 року Медведєва оприлюднила у своїх соцмережах білий квадрат і написала: "За мир". На цьому якісь висловлювання та коментарі актриси на тему російської агресії, диктаторського путінського режиму та терористичної війни закінчилися. Втім, як ми вже зауважили, росіянка із задоволенням відвідує пропагандистські заходи, зокрема Московський кінофестиваль, а також спілкується із відомими путіністами. Наприклад, підтримує зв’язок із колегою за проєктом "6 кадрів" Едуардом Радзюкевичем, який яро підтримує війну та вбивства українців.

Санкції в дії: зірка