Перейти к основному содержанию

ЦАХАЛ виявив тунелі бойовиків ХАМАС у лікарні Аль-Шифа, - Reuters

17.11.2023
Опубликовано в Криминал

Читать на русском

ЦАХАЛ виявив тунелі бойовиків ХАМАС у лікарні Аль-Шифа, — Reuters

ЦАХАЛ виявив тунелі бойовиків ХАМАС у лікарні Аль-Шифа, — Reuters

ЦАХАЛ виявив тунельний прохід, яким користувався ХАМАС усередині лікарні Аль-Шифа в секторі Газа.

Про це повідомляє Reuters .

Відеоролик, оприлюднений ізраїльськими військовими, демонструє, за їхніми словами, вхід до тунелю на відкритій місцевості біля лікарні Аль-Шифа, найбільшої лікарні у секторі Газа.

На записі видно глибоку яму в землі, оточену бетоном, дерев’яними щебенями та піском, що є, мабуть, місцем проведення розкопок. На задньому плані помітний бульдозер, що вказує на процес роботи на цій території, згідно з повідомленням видання.

Ізраїльська армія повідомила, що її війська також виявили у лікарні автомобіль із великою кількістю зброї.

EXPOSED:

In the Shifa Hospital complex, IDF troops found a hidden booby-trapped vehicle containing a large number of weapons, including:

· AK-47s

· RPGs

· sniper rifles

· grenades

· other explosives

See for yourself: pic.twitter.com/TApCThR9OM

— Israel Defense Forces (@IDF) November 16, 2023

У своїй заяві, зробленій пізно ввечері в четвер, ХАМАС спростував заяви Пентагону та Держдепартаменту США, в яких йшлося про те, що організація використовує лікарню Аль-Шифа у військових цілях. Вони назвали їх "явно хибною історією", яка була продемонстрована "слабкими та безглуздими діями представників окупаційної армії"

Офіційний представник Білого дому Джон Кірбі заявив у четвер, що Сполучені Штати повністю довіряють оцінкам своїх спецслужб щодо діяльності ХАМАС у лікарні Аль-Шифа. Він наголосив, що не планується розкривати чи уточнювати цю інформацію.