Перейти к основному содержанию

Найєм написав заяву про звільнення, — ЗМІ

10.06.2024
Опубликовано в Чиновники

Найєм написав заяву про звільнення, — ЗМІ

Очільник Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм написав заяву про звільнення, це сталося після скандалу із відрядженням

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "True.ua".

За даними видання, заяви про звільнення написали також Андрій Івко, перший заступник Голови Агентства відновлення та Валерія Іванова, заступник Голови Агентства відновлення.

Журналісти наголосили, що таке рішення Найєм ухвалив після скандалу, який розгорівся через зірване відрядження Найєма до Берліна на міжнародну конференцію URC-2024 11−12 червня.

Що відомо про зірване відрядження Найєма

У неділю, 9 червня, аналітики видання Bloomberg заяивли, що голова Державного агентства відновлення й інфраструктурних проектів Мустафа Найєм пропустить цьогорічну презентаційну конференцію для донорів. Це відбудеться через внутрішньополітичні суперечки та може створити враження, що нібито відновлення не є пріоритетом для Києва.

Наголошувалося, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль заблокував участь Найєма.

Водночас редакція zn.ua отримала документ, що підтверджує відмову Шмигаля голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури у відрядженні до Берліна.

Сам Найєм повідомив, що планував взяти участь у панельних дискусіях, а також у зустрічі, організованій PricewaterhouseCoopers LLP з більш ніж 100 німецькими компаніями, щоб обговорити перспективи, виклики та прозорість відбудови України.

Нагадаймо, що у Київській ОВА провели нараду щодо облаштування фортифікацій.