Перейти к основному содержанию

«Можемо підставити й Президента, у нас – «імунітет»

29.12.2021
Опубликовано в Бизнес

Некомпетентність керівництва Печерської районної державної адміністрації міста Києва, невиконання соціальних ініціатив Президента. На Печерських пагорбах столиці реабілітація дітей за бюджетні кошти по 309 Постанові Кабінету Міністрів України – не є пріоритетом. Це ми дізналися від одного з батьків, з яким зустрілися в офісі Президента України.

Зі слів батька його син з інвалідністю Морев Олександр (10.01.2009 р.н.) не отримав державного фінансування на реабілітацію у цьому році. Хоч рік ще й не закінчився, але його було попереджено, що Печерський район – це «держава» у державі, тому актуальність виділення коштів – це прерогатива керівництва району й Президентські ініціативи тут не працюють.

Батько у свою чергу звернувся до депутата - мажоритарника Анні Пуртової, представниці правлячої партії, яка має потужний вплив на громаду й керівництво району.

Киевлянка Анна Пуртова рассказала, зачем идет в Парламент: "подрастающее  поколение должно иметь достойное будущее" - ЗНАЙ ЮА

Фото Анна Пуртова и Алексей Мовчан - УНИАН

Щодо подальшого перебігу подій редакція буде Вас інформувати. Печерськ чекає на кадрові зміни й вирішення питання реабілітації дитини по-суті.