Вы находитесь здесь:Главная/Раследования/Была не первой, с кем знакомил: мама певца ALEKSEEV рассказала об отношениях сына с солисткой «ВИА Гры»
27.08.2016

Руслан Сольвар привітав з днем місцевого самоврядування Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Це свято символічне і особливе для мене. Бо я вважаю, що майбутнє країни за якісною реформою децентралізації. У мене, на 91-му окрузі, у Фастівському, Макарівському, Києво-Святошинському та Сквирському районах працюють люди, які люблять свою справу та людей. І нині, я вдячний їм за це. Бажаю всім причетним вдячних людей та щасливих обличь. Зі святом!

День збройних сил України! Відзначаємо 25 років, а по суті нашій армії, справжній Українській арміїї не більше чотрьох і створена вона була за два роки зусиллями народу України та нашими героями!!!! По батьківські, з турботою Макарівщина вітала своїх захисників! Відзнаки Держави, нагороди, грамоти та подяки від Районної адміністрації, та від народного депутат Руслана Сольвара, а головне , супровід кожного хлопця зі сцени квітами від своїх голів сільскої Ради! Дружньо, родинно, так як і має бути у великій Українській родині! Миру нам усім! З такою армією, він обов"язково настане!

Похожие материалы (по тегу)

Оставить комментарий