Вы находитесь здесь:Главная/Раследования/Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал
26.08.2016

Руслан Сольвар підписав грамоти, та нагородив кращих футболістів села!! Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Перший раз за всі роки, я сьогодні бачила, як село Великі Гуляки Фастівського району, вітало... УВАГА!!!, свою команду з футболу "ГУЛІВУД", з перемогою у чемпіонаті Фастівського району!!! Це, неперевершенно, команда спортсменів+команда вболівльників, з усіма витікаючими атрібутами+команда спонсорів-односельчан+ презедент команди- Голова села Олена Яківна, яка готова стати на ворта у разі потреби!!! Браво Великі Гуляки!!!! Руслан Миколайович Сольвар у перший раз, за п"ять років підписав грамоти, та нагородив кращих футболістів села!! Так тримати, на вас, дивиться молодше покоління, ви, приклад для своїх дітей! Оле, оле, оле! Слава Україні!

Підвели підсумки футбольного життя Макарівського району. Стас кращий півзахисник і Коля наймолодший учасник першості Київської області!!!
Респект тренерам - Синяченко Микола та Левченко Віталій.
Молодці інші номінанти - Макс Куделін ( кращий нападник) Мороз Костя ( кращий гравець) та всі вихованці ДЮСШ!
Подальших перемог на славу українського футболу!

На перший погляд хтось подумає, що Колонщину Макарівського району Боженька поцілував у маківку! Мабуть так і є, тому що зібрав там , людей які працюють на благо свого села! І знаєте, коли Голова, Юлія Василівна, каже що в селі буде філія університету Шевченко, ніхто не сміється, тому що занють, якщо вона так сказала, то обов"язково буде!!! Сьогодні Колонщинській школі 30 років! Вітали всім селом! Дуже приємно було передати подяки від народного депутата Руслана Сольвара, тім вчителям, які працють там з першого її дня!!! Терпіння, здоров"я та поваги вам наші вчителі, тепла та затишку рідна школо!

 

 

Похожие материалы (по тегу)

Оставить комментарий