Вы находитесь здесь:Главная/Разное/Финансовые «схемы» российских рекламщиков из "Dentsu Aegis Network", "Action"
26.08.2016

КВК на кубок народного депутат Руслана Сольвара! Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Три роки тому у Макарові, центр зайнятості, запровадив КВН чи верніше КВК на кубок народного депутат Руслана Сольвара! Два роки поспіль грали тільки дві команди з двох шкіл Макарова у цьому році команд було вже 10!!! Підключилися і села і це не може не тішіти!! Важко, дуже важко оцінювати дітей! З одного боку діти, з іншого дорослі КВНщики! Розумієшь що програш - це завжди прикро, але гра є гра! У цьому році кубок поїхав до села Нежиловичи! Окреме "дякую" тим командам, які прийшли грати у перше! Дуже прошу Макарівські команди не опускати руки, а зробити так, щоб у наступному році ви були безперечно кращими! Подяка наставникам команд, які як змогли пояснили своїм дітям, що це таке КВН! Дуже сподіваюсь, що гра приживеться і у нас в Макарівському районі, з"явиться збірна, яка зможе представляти район у Всеукраїнській лізі шкільних КВК!!!

На решті я, дочекалася цього свята! Сьогодні, День працівників культури! Мали велику честь, від імені народного депутата Руслана Сольвара, відзначити та привітати людей, які збагачують талантами Українську землю, які володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя !Працівників культури та аматорів народного мистецтва.Людей чия самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною українською енергією. Фастів, Сквира, Макарів! Від щирого серця, бажаємо Вам, теплих та гарних будинків культури, неповторних костюмів для Ваших колективів, гідної оцінки Вашої роботи, та здоров"я і любові співучі, талановиті, та самовіданні наши скарби України!

Оставить комментарий