Вы находитесь здесь:Главная/Разное/Финансовые «схемы» российских рекламщиков из "Dentsu Aegis Network", "Action"
26.08.2016

Руслан Сольвар долучився до відзначення ціх героїчних людей Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Сьоме листопада, для кожного фастівчанина знакова дата! 73 роки тому, ці сиві чоловіки визволили своє рідне місто від фашистських загарбників! Колись вас не могла вмістити велика зала, сьогодні Ви з останніх сил приходите на священні для вас і такі важливі для нас, події!
Ми дякуємо Вам за те, що всі роки війни, Ви забували про страх, про біль, про безпеку, Ви всі як один, незалежно від віку й роду занять, встали на боротьбу з ворогом. Кожен з Вас ясно усвідомлював, що може загинути в будь-яку секунду, але раз за разом піднімався в бій, захищаючи свій дім, свою родину, свою Батьківщину від ворогів, тому що кожен з Вас знав, «Що якщо не я, то хто ж».
Сьогодні, на жаль, ваше місце ветерана, займають ваші онуки та правнуки, але Ваш героїчний приклад їм обов"язково допоможе подолати ворога, та повернутися живими!
Народний депутат Руслан Сольвар долучився до відзначення ціх героїчних людей і просив передати, що це є, для всіх нас, великою честю, пожати Вам руку! З Вашою Перемогою, яку Ви, здобули для нас!

Оставить комментарий