Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины
26.08.2016

Руслан Сольвар підтримав молодих адвокатів Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Сьогодні для того, щоб отримати свідоцтво адвоката молодий фахівець має сплатити близько 29 тисяч гривень. Розмір оплати встановлюється органами адвокатського самоврядування і залежить від конкретної області. З 1 січня ця сума становитиме 31 тисячу гривень. А у випадку, якщо мінімальна заробітна плата стане 3200 гривен, сума зросте до 64 тисяч гривен.
Така вартість отримання свідоцтва для більшості молодих спеціалістів є не реальною для сплати. Це створює дискримінацію за майновою ознакою серед молодих фахівців, які прагнуть стати адвокатами.
Для усунення існуючої несправедливості, я, разом з колегами, зареєстрував Проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" щодо створення рівних можливостей для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та недопущення дискримінації особи за майновою ознакою» № 5359.

Оставить комментарий