Вы находитесь здесь:Главная/Разное/Финансовые «схемы» российских рекламщиков из "Dentsu Aegis Network", "Action"
26.08.2016

Нардепа Сольвара турбує питання не працюючого дошкільного навчального закладу Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Фастівчан, як і мене, давно турбує питання не працюючого дошкільного навчального закладу за адресою вул. Правди, м.Фастів, на території якого розташувалось стихійне сміттєзвалище.
У ході розв’язання даної проблеми мені стало відомо, що дитячий садочок ще у 2012 році повинен був перейти до комунальної власності територіальної громади міста Фастів. Не дивлячись на це, на сьогодні і досі достеменно не відомо, хто відповідальний за покинуту будівлю і стихійне сміттєзвалище.
Тож, з метою наведення порядку та вирішення питання відновлення роботи дошкільного навчального закладу сьогодні мною був ініційований з трибуни Верховної Ради України відповідний депутатський запит до Кабінету Міністрів України та голови міста Фастів, чому до сих пір у цього дитячого садка відсутній власник, та хто має відповідати за стихійне звалище на його території.
А також, для відвернення потенційних загроз громадському порядку, життю і здоров'ю громадян через захаращеність цієї території до начальника Фастівського відділення поліції ГУ НП з проханням збільшити кількість патрульних рейдів.

РУСЛАН СОЛЬВАР

Старовинна , співуча , глибоко аутентична та щиро Українська назва села НЕБЕЛИЦЯ Макарівського району, святкувало свої іменини! Сгуртована по родинному громада разом і в біді і в радості! Одне з небаготьох сіл, де підприємці, займаються кожен своєю справою і працють на благо села та святкують усі разом! Безліч подарунків, для своїх героїв, для бабці з дідом, яки прожили разом у шлюбі 67 років, якім громада кричала "гірко" і ви б бачили як ніжно дідусь цілував свою бабусю! Відзначили всіх найстарших жителів села, та всіх ювелярів, відзначили кожного, хто приклав частку своєї душі у свою маленьку Батьківщину! Співуча та чарівно тендітна жінка-господиня, Голова Бабенко Любовь Василівна, яка вже дванадцятий раз поспіль, проводить це свято і міцно тримає громаду у своїх руках! На святі були присутні і Голова Макарівської адміністрації і начальники відділів і звйсно ж ми, які нагородили від народного депутата Руслана Сольвара подяками активістів, та передали від Руслана Миколйовича медичну сумку для фельшера у ФАП! Хай щастить тобі Небелиця, живіть з миром та любов`ю!

Похожие материалы (по тегу)

Оставить комментарий