Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины
26.08.2016

Подарунки, нагороди, справжнісінький торт, від народного депутата Руслана Сольвара Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Подарунки, нагороди, справжнісінький торт, від народного депутата Руслана Сольвара, якого вистачило усім, це справжній День народження! День народження Макарова, який святкував, своє 510-ти річча! Цей день, був дуже насиченим, бокс, шахмати, лицарі, виставки художніх робіт , презентація електормобіля, концерт зірок як місцевих, так і гостей! Навіть дощ не зіпсував настрій! Процвітай та молодій Макарів!

З Вірою, Надією та Любов"ю Грузьке святкувало День народження! Теплота , повага до літніх односельчан, радість спілкування та подарунки від народного депутата Руслана Сольвара для ФАПу, подарунок від Голови Ради та Голови Макарівської адміністрації для будинку культури, відзнаки , квіти, оплески та концерт молодших жителів села поруч з народними артистами! Віри в Україну, надії у серці, любові до свого села! З Днем народження Грузьке!

 

Похожие материалы (по тегу)

Оставить комментарий