Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Коломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и Ахметов
26.08.2016

Від імені народного депутата Руслана Сольвара, поздоровили та подарували подарунки Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

За сприяння "Благодійного фонду Руслана Сольвара "Разом у майбутнє" члени громадської організації «Ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ» Фастівщини сьогодні відвідали Чернечу гору в Каневі - це місце дуже унікальне,справжня пам'ятка та візитівка нашої країни. Адже саме тут похований великий Тарас Шевченко, який має аж над-то велике значення для України. Тарасову гору варто відвідати, адже саме тут спочиває людина, яка зробила дуже великий внесок в створення і становлення української державності. Великого Кобзаря знають далеко за межами нашої країни і навіть через 200 років він продовжує піднімати імідж нашої країни в очах світової громадськості.
Ветерани щиро вдячні Руслану Миколайовичу за його добрі справи, які поповнюються з кожним днем .

День миру, якого так не вистачае нам і за який ми кожного дня молимося! Різдво Пресвятої Богородиці! День народження села Ясногородка та села Чорногородка! Вчора день, був, насичений! Встигли побувати скрізь, та від імені народного депутата Руслана Сольвара, поздоровити та подарувати подарунки усім іменинникам! Особливо приємно було вітати, народженних у цьому році маленьких односельчан, новостворені сім"ї, та золоті весілля! Благополучча, щастя та миру , кожній громаді, та кожній хаті! З Днем народження!

 

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ