Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины/Мир отмечает первый полет в космос: Украина подарила миру целую плеяду ученых и конструкторов
26.08.2016

Кум Януковича Николай Присяжнюк підробляв документи? Избранное

Опубликовано в Присяжнюк Николай

В разделе Присяжнюк Николай Вы можете прочитать о: ніколай прісяжнюк біографія, присяжнюк николай владимирович, мікола прісяжнюк, микола присяжнюк міністр, присяжнюк микола володимирович, мікола володіміровіч прісяжнюк, прісяжнюка, прісяжнюк мікола володіміровіч міністр аграрноі політікі украіні, михаил присяжнюк биография, михаил присяжнюк жена, михайло присяжнюк біографія, присяжнюк николай, николай присяжнюк донецк, присяжнюк михаил, николай присяжнюк композитор, присяжнюк николай васильевич

Це – Микола Присяжнюк – міністр агропромислової політики та продовольства.Микола Присяжнюк вміє справляти враження: бездоганна українська, імпозантний вигляд, з гарними манерами.

Втім, нехай вас не вводить в оману його зовнішність.

Адже багато найбрудніших оборудок часів Януковича пов'язані саме з іменем Присяжнюка. Це і діяльність скандального зернотрейдера "Хліб Інвестбуд". І отримання десятків газових родовищ сумнівною фірмою "Голден Деррік". І розкрадання коштів Кіотського протоколу.

Участь в цих масштабних оборудках не можлива без покровительства президента Януковича. Присяжнюк – не лише давній приятель Віктора Федоровича (вони разом у 80-ті роки працювали в об'єднанні "Орджонікідзевугілля" в м. Єнакієве). Також, медіа неодноразово писали, що президент Янукович хрестив старшого сина Присяжнюка – Романа.Минулого року ми в агентстві Слідство.Інфо встановили, що Микола Присяжнюк наприкінці 90-х років – на початку 2000-х, був директором британської фірми Reef Holdings Plc.

В 2002-му році, коли Миколу Присяжнюка призначили на посаду заступника Житомирської облдержадміністрації, він вийшов зі складу директорів цієї британської фірми. Оскільки, державним службовцям України вже на той час заборонялося обіймати посади в комерційних структурах, навіть іноземних.

Замість Миколи Присяжнюка, його інтереси в цій британській компанії став представляти його брат – Борис.

Але цікава деталь: вивчаючи звіти цієї британської фірми, ми помітили, що хоч Микола Присяжнюк юридично, більше не мав стосунку до компанії, фактично, він міг продовжувати управляти нею, сидячи в кріслі заступника житомирського губернатора. Просто підписуючи документи, замість свого брата.

Порівняйте ці кілька підписів:

Так розписувався єнакіївський підприємець Микола Присяжнюк в 1998-му році:Так розписувався в 2003-му році Борис Присяжнюк:А так розписується сьогодні міністр Микола Присяжнюк:Як на мене, ці підписи зроблені однією рукою. Чому? Можливо, Микола Володимирович не дуже довіряв навіть рідному брату?

Адже, через цю британську компанію проходили десятки мільйонів доларів. Вона ешелонами ввозила з-за кордону в Україну курятину не сплачуючи податків, про що в своєму розслідуванні раніше писала Катерина Каплюк для Forbes.Україна.

Микола Присяжнюк, боявся, що брат його "кине"?

Для ідентифікації підпису міністра я звернувся до Київського інституту судових експертиз. Втім, експерти відповіли, що офіційно вони працюють лише з оригіналами документів. І для повної переконаності у висновку, експертам, крім оригіналу підпису, потрібні ще кілька оригінальних зразків почерку, чого в мене, на жаль, не було.

Але, неофіційно, експерти сказали, що з високою ймовірністю, підписи зроблені однією людиною.

Шановний Миколо Володимировичу, прошу вас відповісти на питання: чи підписували ви фінансові звіти замість брата, підробляючи таким чином документи?

Чи розумієте ви, що подібні дії є порушенням антикорупційного законодавства в Україні і кримінальним злочином у Великобританії?

Прошу відповісти мені письмово, від руки і направити відповідь листом на адресу:

Київ, вул. Богдана Хмельницького б. 16/22,

Агентство журналістських розслідувань "Слідство.Інфо".

Дякую наперед!

Дмитро Гнап.

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ