Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины/Вірменія попросила допомоги в Росії у зв’язку з війною в Нагірному Карабаху. МЗС РФ відповіло
25.08.2016

Урочистості на Театральній площі Избранное

Опубликовано в Урбанский Анатолий

В разделе Урбанский Анатолий Вы можете прочитать о: Урбанский Анатолий Одесса, урбанский анатолий игоревич, урбанский анатолий одесса, урбанский александр игоревич, игорь урбанский, урбанский александр, урбанский анатолий биография, урбанский анатолий одесса облрада биография

 

Одним із найважливіших заходів в рамках відзначення Дня Незалежності України на Одещині стали урочистості на Театральній площі.

Церемонія розпочалася з прямого включення виступу Президента України Петра Порошенко, який привітав громадян зі святом. Далі – прозвучав Державний Гімн України у виконанні військово-музичного оркестру Центру Військово-морських сил Збройних сил України. Після цього  присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих героїв, які загинули під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Зі сцени учасників святкових зборів вітали перші особи області та міста.

«Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для усіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що наш працелюбний народ в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але я вірю, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Шановні співвітчизники! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!», – наголосив у своєму вітальному слові Анатолій Урбанський.

Багатьом нашим землякам на знак визнання їхніх досягнень та з нагоди свята було вручено державні нагороди. Так, звання «Почесний громадянин Одеської області» отримали: Михайло Шуляк – ветеран Другої світової війни та Микола Ревенко – лікар-епідеміолог вищої категорії, кандидат медичних наук, член Одеської регіональної академії наук.

Далі Анатолій Урбанський вручив грамоти від Верховної Ради України і безпосередньо обласної ради.

DSC_1862 DSC_1865 DSC_1873 DSC_1939 DSC_1969 DSC_2034 DSC_2035 DSC_1953 DSC_2025

Сохранить

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ