Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины
13.08.2016

Руслан Сольвар: Сучасне відділення гемодіалізу в Фастові – крок у майбутнє (ВІДЕО) Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Посадят ли нардепа от БПП Руслана Сольвара после Тофана?

Стара і понівечена будівля колишнього інфекційного відділення районної лікарні у Фастові - ожила. 

 

Не впізнати її завдяки народному депутату України Руслану Сольвару. 

Саме за його ініціативи виділена субвенція із державного бюджету і проведена повна реконструкція будівлі за новими державними стандартами і будівельними нормами.

 

Наразі йде підготовка до встановлення обладнання, і невдовзі у Фастові функціонуватиме нове сучасне відділення гемодіалізу, аналогів якого – одиниці по всій Україні.

 

«Нові просторі кабінети з сучасним обладнанням і кваліфікований персонал, який працюватиме для фастівчан і жителів району – крок у майбутнє медицини. Сподіваюсь, що ми і надалі розвиватимемо галузь охорони здоров`я на 91-му окрузі», - заявив Руслан Сольвар.

 

Нагадаємо, ініціатива народного обранця щодо реконструкції і відкриття гемодіалізу, обумовлена потребою жителів Фастова, яких раніше за підтримки Руслана Сольвара возили на такі процедури в столицю. Тому незабаром у Фастові буде власне сучасне відділення, де робитимуть такі процедури.

 

Прес-служба Руслана СОЛЬВАРА

Сохранить

Сохранить

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ