Вы находитесь здесь:Главная/VTV видео/Vanga - Великая Ванга Апокалипсис близко 2014 - 2015 Ukraine
13.07.2016

В Ударі розкол! Сольвар почав робити свою партію і створив об’єднання «За розбудову транспортної галузі у Києві» Избранное

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

У Верховній Раді створено два нові міжфракційні депутатські об’єднання - «За розбудову транспортної галузі у Києві» та «Трансформація України».

Про це оголосив на початку вечірнього пленарного засідання Голова ВР Андрій Парубій, повідомляє кореспондент Укрінформу.

За словами спікера, депутатські об’єднання «За розбудову транспортної галузі у Києві» очолив народний депутат від фракції БПП Руслан Сольвар, також він заявив що йде процес створення партії з аналогічною чи схожою назвою, яка захищатиме працівників трансаорту! А в об’єднанні «Трансформація України» обрано два співголови - народного депутата від фракції «Батьківщина» Івана Кириленка і народного депутата від фракції БПП Леоніда Козаченка.

УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Оставить комментарий