Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины
06.04.2016

Руслан Сольвар – громаді c.Грузське: Побережіть власні нерви і кишені! (ДОКУМЕНТ)

Опубликовано в Сольвар Руслан

В РАЗДЕЛЕ Сольвар Руслан ВЫ можете прочитатать о: сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение, сольвар руслан николаевич, сольвар руслан міколайовіч, руслан сольвар биография, руслан сольвар тушка, сольвар наталія віталіївна, сольвар руслан николаевич бизнес, сольвар руслан миколайович, сольвар руслан фейсбук, сольвар руслан семейное положение

Колектори не дають спокою жителям села Грузьке, що на Макарівщині. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заявив народний депутат України Руслан Сольвар.

Як повідомляє нардеп, представники ТОВ «Кредитеспрес Юркейн ел.ел.сі» закидають людей листами-погрозами і вимагають, щоб громадяни заплатили їм борг за нібито надані компанією «Укртелеком» телекомунікаційні послуги. Як йдеться у листах колекторів, право вимагати заборгованості їм доручив ТОВ «Росвен інвест Україна», якому ці права, в свою чергу, відступила компанія «Укртелеком».

«Та зазначу, що ні дати договорів, ні інших суттєвих умов укладених угод колектори не вказують. А от громадяни, яким надходять горе-листи, стверджують, що жодних договорів на телекомунікаційні послуги не укладали, і послуги, відповідно, не отримували. Погодьтесь, історія заплутана і «попахує» банальним рекетом. Тим паче, увесь інтернет рясніє схожими розповідями, де замішані саме ці колектори з `Кредитексперс`». – зазначив Руслан Сольвар. 

Народний депутат повідомив, що доручив юристам негайно розібратись у цій ситуації і попередити злочин. Наразі надіслано депутатське звернення на компанію «Укртелеком» з проханням надати інформацію щодо нібито укладених угод з жителями села Грузське, і якщо такі насправді є, надіслати їх копії. 

«А якщо «Укртелеком», як я і підозрюю, і знати не знає про якісь ефемерні угоди, то одразу ж цією справою займеться поліція і прокуратура. Бо, мені здається, ознаки шахрайських дій - на лице!», - заявив Руслан Сольвар.

Народний обранець переконаний, якщо це шахраї, то вони сподіваються саме на те, що сума невелика (вимагають в районі 100-200грн), тому «жертва» не задумуючись сплатить борг, щоб її не турбували.

«А ви уявляєте, яку чималу суму вони отримають «на виході»?! Тому тим, кому надійшли подібні листи, прошу не переживати і не боятися. Також до повного з`ясування обставин не раджу йти на вимоги колекторів і платити ці гроші. Побережіть власні нерви і кишені!», - додав Руслан Сольвар на своїй сторінці у соцмережі.

(Вимога по сплаті боргу від колекторів)


Прес-служба Руслана Сольвара

 

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ