Вы находитесь здесь:Главная/Раследования/Владелец Glorax Development Андрей Биржин задержан при попытке покинуть РФ
19.06.2014

Клімкін: Угода з ЄС може бути підписана під час литовського головування

Керівник української переговорної групи Клімкін припускає, що після підписання можливе тимчасове застосування угоди ще до її ратифікації

 

 

Керівник української переговорної групи на переговорах щодо Угоди про асоціацію з ЄС Павло Клімкін вважає вірогідним підписання угоди в першій половині 2013 р. Про це він заявив у прямому ефірі 5 каналу в ток-шоу «РесПубліка» з Анною Безулик».

«Я мав дуже багато розмов з представниками різних країн – членів ЄС, і загалом думка на сьогодні зводиться до наступного: нам потрібно десь півроку, може, трохи більше, для технічної підготовки угоди, і після того, безумовно, політичні чинники будуть братися до уваги. Я вважаю – і це моє враження від дуже багатьох розмов – що угода має дуже хороший шанс бути підписаною у першій половині наступного року під час литовського головування в ЄС. Технічно і політично це цілком можливо в такий термін», - сказав П.Клімкін.

 Він припускає, що після підписання можливе тимчасове застосування угоди ще до її ратифікації.

 «Раніше ЄС міг тимчасово задіяти тільки економічну частину, а після Лісабонського договору він може задіяти всю угоду, включаючи політику» - зазначив дипломат. 

http://www.unian.ua/politics/630667-klimkin-ugoda-z-es-moje-buti-pidpisana-pid-chas-litovskogo-golovuvannya.html

Прочитано 3679 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ