Вы находитесь здесь:Главная/Главная - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
19.06.2014

Клімкін займав проєвропейську позицію ще при Януковичу - Палій про кандидата у міністри МЗС

Павло Клімкін, кандидатуру якого президент Петро Порошенковніс на розгляд парламенту як можливого міністра МЗС, виглядає достатньо компетентною людиною

Таку думку у коментарі Gazeta.ua висловив політолог Олександр Палій.

"Ця людина була дотична до підготовки Угоди про асоціацію з ЄС. Клімкін також має достатньо серйозний досвід. Під час правління Януковича він займав достатньо помірковану проєвропейську позицію. В принципі, він виглядає як достатньо компетентна людина", - наголосив він.

Щодо можливої подальшої долі виконувача обов'язків міністра закордонних справ, Палій зазначив:

"Дещиця - теж компетентна людина. Йому вдалося налагодити хороші контакти із західними партнерами в момент агресії проти України. Для нього у держави обов'язково має бути якась хороша робота".

Нагадаємо, сьогодні Петро Порошенко запропонував Верховній Раді призначити новим міністром МЗС Павла Клімкіна. Наразі дипломат займає посаду посла України у Німеччині. Також Порошенко пропонує Раді проголосувати за нового голову Нацбанку України.

http://gazeta.ua/articles/politics/_klimkin-zajmav-proyevropejsku-poziciyu-sche-pri-anukovichu-palij-pro-kandidata-u-ministri-mzs/564640?mobile=true

Прочитано 3322 раз

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ