Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины
22.05.2014

Дівчатка-курчатка Віталія Кличка. Політик потрапив у секс-скандал. 11 фото

Опубликовано в Досье - секс скандал

Лідер партії «УДАР», великий український боксер Віталій Кличко потрапив у центр секс-скандалу. У Інтернет виклали компромат на політика-боксера, представивши його у вкрай непривабливому світлі. Хакери зламали пошту Кличка і виставили на загальний огляд фотографії, на яких чемпіон, — позує на фотокамеру в обнімку з різними дівчатами модельної зовнішності, переважно брюнетками. Потрапили у всесвітню мережу і листи, якими Кличко нібито обмінювався з однією з красунь.

Спершу на особистій сторінці Віталія Кличка в соціальній мережі «Facebook» з’явилося дивне повідомлення. “Покидьки зламали мою пошту. Виправдовуватися не буду, принаймні — я не ГЕЙ! Залиште в спокої дитину. Вона ні в чому не винна!». Прес-служба УДАРу поспішила заявити, що особиста сторіночка їх лідера в соціальних мережах стала жертвою хакерської атаки. Мовляв, злощасне повідомлення залишили зловмисники.

Про фотографії Кличка з дівчатами в УДАРі згадати забули.

А вищезазначене повідомлення було замінене на те, що всі повідомлення після заклику виходити на Майдан – дешеві фальшивки.

У зазначеному посту були посилання на фотоальбом з імовірними коханками та фото електронного інтимного листування чемпіона.

На знімках, Кличко зі своїми супутницями сфотографований на фоні хмарочосів, статуї Свободи в Нью-Йорку, під час польоту на гелікоптері і під час стрибання з парашутом,  катання на яхті і гідроциклі.

http://kriminal-ua.info/item/382-divchatka-kurchatka-vitaliya-klichka-politik-potrapiv-u-seks-skandal-11-foto

Прочитано 2524 раз

Оставить комментарий