Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины
22.05.2014

Деталі про секс-скандал екс-ректора Мельника

Опубликовано в Досье - секс скандал

Ігор Черезов адвокат скандально відомого екс-ректора Петра Мельника вважає провокацією скандальне відео дворічної давнини, на якому його підопічний в своєму кабінеті заграє до студентки.

«Думаю, мета - компрометація нашого клієнта. Відео знімалося і готувалося до парламентських виборів. Комусь потрібно було скомпрометувати Мельника як кандидата в депутати», - зазначив Черезов.

Також заступник декана юридичного факультету Національної податкової академії Олег Белорус вважає дивним, що відео з'явилося саме зараз коли змінилась влади.

«Це відео знято в 2012 році. Вам не здається дивним, чому воно спливло саме зараз, коли з'явилася нова влада?» - каже Белорус.

Героїнею відео виявилась Лілія Васькун, випускниця юрфаку цієї ж академії, родом з Житомирської області.

Спілкуватися з журналістами і згадувати про те, що сталося вона не захотіла.

Нагадаємо, нещодавно в інтернеті з'явилося відео, датоване 2012 роком, на якому Мельник в службовому кабінеті недвозначно заграє до студентці. Запис, знятий прихованою камерою, виклав журналіст Анатолій Шарій з припискою: купив у правоохоронців.

На відео ректор спілкується зі студенткою, яка пропускала заняття через роботу в піцерії і прийшла просити не відраховувати її через хвости. Мельник обіцяє допомогти - і веде дівчину в кімнату відпочинку. Звідти долинає її боязкий протест: «Петре Володимировичу, я не можу, соромно».

http://uapress.info/uk/news/show/24541

Прочитано 2032 раз

Оставить комментарий