Вы находитесь здесь:Главная/News/Эпохе «Kadorr-group» приходит конец?
30.04.2014

Медведчук планує державний переворот на 18 травня?

Опубликовано в Медведчук Виктор

18 травня у столиці відбудеться захід, який може стати майданчиком для державного перевороту та навіть введення російських військ. Деякі факти вказують на причетність до цієї операції Віктора Медведчука.

Суть заходу полягає в тому, що під виглядом з’їзду територіальних громад невідомо як і ким обрані делегати планують взяти на себе відповідальність говорити від імені усіх українців – з подальшим створенням квазізаконного державного новоутворення.

…Вдень 16 березня на сцену Майдану вийшов непримітний сивий чоловічок, який зачитав у мікрофон документ під промовистою назвою «Декларація «Про територіальні громади України».

«Зібрання Майдану надає повноваження голові Ініціативної групи представників народу України Панченку Сергію Федоровичу негайно розпочати заходи з формування і створення Самоврядної Української Держави – Української Народної Республіки», - відчеканив чоловічок останні слова документу і запропонував Майдану проголосувати за це. «Друзі, хто за дану декларацію? Прошу проголосувати!», - гукав чоловічок. Майдан, напівпорожній і пасивний, переварював почуте. «Хто за самоврядну Україну?!!», - зайшов з іншого боку промовець, і цього разу Майдан відповів лісом рук та схвальними вигуками – вочевидь, таке визначення всім здалося набагато зрозумілішим і принятнішим, аніж пропозиція надати повноваження створювати Українську Народну Республіку нікому не відомому Панченку Сергію Федоровичу.

Прочитано 2853 раз

Оставить комментарий