Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Хомутынник Виталий /Самым продуктивным нардепом третьей сессии Рады стал Хомутынник
18.05.2013

Хортиця на крові 4. Тіньовий олігарх Черняк. Видео как Черняк заносит дань Юре Енакиевскому Избранное

Опубликовано в Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)

В этом разделе ЧЕРНЯК ЕВГЕНИЙ (ТМ ХОРТИЦА) вы можете проситать о: черняк евгений александрович, черняк евген олександровіч, евгения черняк, черняк евгеній, черняк евгеній александровіч, черняк евген олександрович, евгеній черняк біографія, евгения черняка, євген черняк,черняк евген олександровіч, евгения черняк, черняк евгеній, евгений черняк состояние, черняк евгеній александровіч, черняк евген олександрович, черняк хортица совещание, хортиця горілка сайт, хортиця ice, хортиця торгова марка, хортіця торгова марка, хортица цена,  хортица водка производитель,  хортица водка цена, хортица водка отзывы, global spirits вакансии, global spirits украина, global spirits отзывы сотрудников, global spirits group, глобал спиритс портал, глобал спиритс контакты, global spirits владелец, українська дистрибуційна компанія

Аби хоч частково залатати свою репутацію Черняк створив благодійний фонд. Преса не вгавала — там зібралися рейдери, які рвуться до міської скарбниці. Про благодійний фонд “Патріот Запоріжжя” містяни почули в 2005 — 2007 роках. Володимир Альшан був серед засновників. Повірив у шляхетну мету — багаті мають поділитися з бідними. Виявилося марно.

 • Благодійний фонд почав витрачати досить немалі кошти на рекламу замість того щоб допомагати людям. І таким чином, почав розвиватися політичний проект, - каже підприємець Володимир Альшан.

 • Якщо, приміром, для школи благодійний фонд “Запоріжжя” купував обладнання на припустимо 5 тисяч гривень, то інформаційне висвітлення займало 20-30 тисяч гривень, - розповідає журналіст Олександр Слабієв.

Щомісячний внесок 20 тисяч гривень, у фонді 20 бізнесменів, за рік вони мали б скинутися на 4 мільйони 800 тисяч гривень. Натомість благодійної допомоги в 2006 році були тільки на 185 тисяч 483 гривні — дані офіційного сайту.

 • Благодійність — ширма для дурників. Істинна мета — привести до влади клан бізнесменів з темним минулим, - переконаний депутат Верховної Ради ІІ та V скликань Сергій Кузьменко.

  План простий — перед виборами 2010 року фонд “Патріот Запоріжжя” мав стати виборчим блоком “Патріот Запоріжжя”, а його члени очільниками всіх рейтингових партій. Тож підтримуючи будь-яку партію містяни віддавали б голоси Євгену Черняку та підконтрольним бізнесменам. Вони хотіли свою більшість в міськраді, свого мера, губернатора та силовиків. Слухняних маріонеток в руках пихатого ляльковода.

 • Будували плани монополізації влади в Запоріжжі і потім в області. Розставляли людей по політичним партіям. Шестопалов, як керівник обласної організації “Фронту змін”, Юрій Ружин, як керівник БЮТ “Батьківщина” - це найбільш яскраві приклади, - запевняє депутат Верховної Ради ІІ та V скликань Сергій Кузьменко.

До політичного штурму добре підготувалися — згодилися рейдерські навички. Аби ставленик Євгена Черняка Юрій Ружин очолив міський БЮТ, рейдерським способом захоплювали районні організації, силою відбирали печатки. Київське керівництво не заперечувало. Нові політики не приховували — вони намагалися видурити у київського “Фронту змін” його запорізький філіал. Це навіть вийшло, але не на довго.

 • У них було завдання взяти максимум в міській раді, отримати максимум позицій о правоохоронним органам, тобто вони фактично поставили перед собою за мету захопити владу в місті, - каже політтехнолог Павло Бройде.

 • Це була банальна боротьба за владу, за комунальний бюджет, за керівництво правоохоронними органами, - підтверджує Сергій Кузьменко.

Із розмови між Євгеном Черняком та Павлом Бройде 2009 року.

 • Не виключений варіант, що при будь-якому новому президенті, вибори до Верховної Ради, а й до місцевих рад. Перемагає Юля, або Янукович, можна розганяти їх всіх, адже при цій Раді нічого не станеться. І ті, і ті мають по 150 голосів в парламенті. Тобто президент точно президент підписує указ про розпуск парламента. Під цю тему підтягнуть вибори мера, в місцеві ради та до Верховної Ради. Тобто, моя думка — десь до кінця травня, тобто майже рік, організація буде потрібна. Ти знаєш нашу стратегію, я тобі говорити її не буду. Но без Патріота Запоріжжя всі твої... проекти політичні, якими ми тут займаємось. Знаєш, що Шевченко займається Литвиним; Знаєш, що Ружин займається БЮТом; Знаєш, що Петренко, ну це ми будемо займатись “Патріотом Запоріжжя”. Хто ще залишився? Ну Яценюк — Боря, понятно... Тігіпко, Яценюк, Литвин, БЮТ — п'ять лідерів. Залишились комуністи, я тобі нагадую — вони покупні і з ними всі розмовляють потім. З опонентів на сьогоднішній момент, як би, всі з нами, з якимось обмовками. Немає поки інформаційної війни. Но вона обов'язково буде. Немає поки ніяких акцій. Так от що я хочу тобі, Паша, запропонувати, і про що хочу щоб ти подумав. Давай... На все життя домовлятись неможливо, тому давай з тобою підпишемо контракт, який буде там... припустимо березня місяця, в березні вибори. При цему, мені потрібен 100% креатив, пов'язаний з тим, щоб ніхто не сказав, що це організація Черняка. Мені це на ... не треба. Мені це не цікаво. Ми навіть будемо планувати акції, які будемо направляти проти мене. Навіть твої люди не повинні знати. Це маєте бути ти і твій зам з яким ти будеш приходити на зустріч.

План провалився, містян не вдалося обдурити. Володимир Альшан дуже скоро залишив фонд. Цього колишній партнер по фонду Черняк не пробачив — почав інформаційну війну. Тепер компанія, яка будувала 70 тисяч квадратних метрів житла щороку знаходиться в процедурі банкротства. Півстори сотні містян досі чекають на свої квартири. Хвацький “патріот Запоріжжя” Черняк не переймається:

 • Люди для нього - дорожня пилюка, - каже Альшан. У цієї людини є свої амбіції і я думаю, що його план — бути хазяїном міста, хазяїном області і ці амбіції його і рухали до того, щоб всі були підкеровні йому.

Через шантаж та вимагання компанія опиняється у кризі. Попри усі зусилля Альшана вивести компанію з кризи та зберегти інтереси вкладників чорні піарники Черняка пробують створити Альшану негативний образ, аби не дати врятувати компаніюі завершити будівництво. У хід ідуть брудні публікації, акції протесту обурених вкладників.

- На партнерських та дружніх стосунках були підписані договора і в кінцевому підсумку вони стали причиною того, що на нас подали в суд. Потім були ще суди і таким чином були заблоковані рахунки через що ми не могли працювати з грошовою масою. Через що і постраждали покупці квартир, а їх більше 260 чоловік. Тому сьогодні ми посилено боремось, щоб відновити та запустити цю стройку, - каже Альшан.

 • Женя завжди казав, що життя — це змагання переможцем якого є той у котрого на момент смерті більше грошей, - згадує підприємець Віталій Івахов.

 • Людина відчула, як це коли за короткий відрізок часу стати набагато багатшим та впливовішим та найголовніше — його бояться... Його банду, охорну, цілу мережу прослушки... тобто імперії. Він хотів доказати, що він імператор в нашому місті. Але ж ми не згодні, - розповідає підприємець, керівник Запорізької організації “Фронт змін” з 2011 року Михайло Половніков.

Фірма Михайла Полковнікова п'ять років тому — лідер на українському ринку металопластикових вікон та алюмінієвих фасадів. Всього за два роки Євген Черняк намагався розчавити його бізнес, хоча раніше дружили сім'ями. Полковніков та дружина Черняка були співвласниками “Енергомашінжинирінгу”. Михайло виступив проти знищення підприємства. Помста не заставила чекати - на подвір'я його ффірми кинули балон з ртуттю і хоча справжньої небезпеки небуло, після того інформаційна кампанія продукує ряд публікацій з промовистими заголовками: “Вікна “Харвесту” заражені, не купуйте їх”.

Кілька сотень судових позовів відбиваються четвертий рік поспіль. Погрози, переслідування, залякування родини.

 • За мною їздила наружка. Наблюдали за моєю родиною. Я готовий сказати, що це був Євген Олександрович Черняк вино-горілчаний король, - запевняє Михайло Половніков.

Така поведінка — діловий стиль Євгена Черняка. Не щадив він навіть найближчих союзників — каже спеціаліст з PR Павло Бройде. Пригадує, як комерсант замовив кампанію проти Бориса Шестопалова — спільника по рейдерському бізнесу. Але через якийсь час дає відбій у присутності Шестопалова, правда таки не зізнався другу, що він замовник.

 • Це була звичайна стандартна “розводка”. Коли Шестопалову було створено проблему, а потім на сцену доблесно вийшов Черняк і для свого друга і партнера Шестопалова вирішив проблему, але разом з тим залишив за собою можливість впливати цю проблему на нього - роз'яснює Павло Бройде.

Для портнерів — вуздечки, для ворогів — течка з компроматом. Аби накопати бруду Черняк створив шпигунську службу. Прослуховували бізнесменів, топ політиків, навіть прокурора.

У грудні 2008 року працівники СБУ затримали співробітників економічної служби безпеки ТД “Мегаполіс” фірми Євгена Черняка. Вилучили систему для прослуховування та чимало аудіозаписів. Підозри впали на начальника служби безпеки горілчаного короля Андрія Тарана, але за день до допиту він загинув при загадкових обставинах. Всі нитки, що вели до його шефа обірвались. Чи випадково?

Два роки тому феєричні можливості для господарів життя закінчилися — зайти з мішком грошей до нової влади не вдалося. Почалися тяжкі часи. Посадили Дрозденка, втік від карної справи закордон Шестопалов. Черняк також ходить по лезу — не сплатив сотні мільйонів податків.

Місто полегшено зітхнуло. Припинилося свавілля рейдерів. Ріст аиробництва — 7%. Наприкінці березня перзидент України інспектував Запорізьку область. Висновки позитивні — відживає металургія, піднімається машинобудування.

Меньше півроку область очолює Олександр Пеклушенко. Скромно зізнається — нинішні досягнення не лише його заслуга, солідарно працює вся запорізька еліта. Затягує інвесторів, вигризає бюджетні гроші, які області належаль по праву.

Сьогодні головними ворогами Євгена Черняка є міліція і прокуратура — боїться він сісти. А матеріалів проти нього вагон. Та домовитися не виходить тому він тепер рідко з'являється в місті. Він грає на випередження — звинувачує міліцію в мафіозних зв'язках.

Євген Черняк придумав та активно просуває конспірологічну версію — головний мафіозі міста не він, а його опоненти — начальник обласної міліції Володимир Серба, прокурор Олександр Кирилюк.

Артем Тимченко — перший кому Євген Черняк запропонував мочити мера та силовиків, оплачував телепрограму для зливу компромату на конкурентів, редагував сюжети — чим більше брехні про міліцію, СБУ та прокуратуру — тим краще. Врешті, замовник підставив самого журналіста — повісив на нього борги за програму, вдавав, ніби не причетний до неї.

 • Він казав, що ніякого відношення до публікацій в Іскрі не маю. Він зрозумів, що нова влада, яка зайшла в країну всерйоз і на довго, з ними доведеться рахуватись, тобто шантажувати силовиків не виходить, відповідно йому необхіно було якимось чином відхреститись від тих публікацій, які він організував через мою газету — каже журналіст Артем Тимченко.

Публікації були системними. Ніяких грошей Євгену Черняку не було шкода. Бюджет річної інформаційної кампанії Євгена Черняка 300 тисяч доларів, підраховують специ з PR.

 • Компроматних публікацій було більше 4 тисяч в інтернеті, більше 600 в друкованих ЗМІ. Зараз ішли телесюжети, передачі і т д. Мішені одні і ті самі — міська та обласна влада, це прямо або опосередковано Партія регіонів, її депутати. Також керівництво МВД, керівництво УБОПа, СБУ, податкової і т д., - переконує Павло Бройде.

Чорного піару найбільше у підконтрольних Черняку ЗМІ — газетах “Субота плюс”, “Острів свободи”, сайт “Запоріжжя. Коментарі” та багато інших просто проплачених ресурсів.

А може дійсно криміна розстрілює людей на вулицях Запоріжжя? Тоді публікації в пресі не чорний PR, а гостра правда.

Губернатор каже — дійсно проблем не бракує. Промислове місто — не тихеньке село.Тут найбільше тюрем, куди засуджених звозятть з усієї України. Вийшо, украв і знову до в'язниці.Область транзитна між Донбасом, Кримом та рештою України, врешті курортний край.

Ставка на опозицію — єдиний шанс для Євгена Черняка знову стати господарем Запоріжжя, повернути з еміграції Шестопалова та звільнити Дрозденка. Після виборів 2010 року Євген Черняк зрозумів — він більше не влада у місті, тепер він опозиція. Через своїх подільників намагається виграти з Ударом Кличка та іншою опозицією.

Дмитро Бородай запорізький молодіжний лідер. В 2004 році він готував Помаранчеву революцію над Дніпром, каже — нині Євген Черняк використовує ті ж самі технології.

 • Стараються працювати за тим же сценарієм, тобто іде підрив авторитету влади, шляхом маніпуляцій зі ЗМІ та чорного піару. Тобто, нагнітається хвиля масового народного невдоволення. В цілому та ж сама схема була в 2003 - 2004 роках. Все це робиться для того, щоб подальші технології люгли на підготовлений грунт, - розповідає Дмитро Бородай.

 • Єдина можливість повернутися — дестабілізувати ситуацію. Це для них найпростіша технологія, - погоджується Павло Бройде.

Нині Запоріжжя тільки зовні спокійне. Заокеанські гастролери вже готують вуличні безпорядки. Втретє проводять семінари тренери американської організації NDI. Її називають головним вербувальником ЦРУ у світі. Вони вчать молодь брати владу. Семінари, організовані людьми Євгена Черняка, мали закритий характер і проводились під керівництвом спеців такого рівня як Марко Івкович.

 • Дуже скоро вся політична ситуація може змінитись і будуть затребувані люди такого формату як Черняк. Тобто ті які можуть спиратися на власний ресурс і можуть стати фронтменами нових соціальних заколотів, - каже політтехнолог Андрій Окара. Його політичні амбіції в тому, що він хоче бути тіньовим олігархом, людиною, яка на щось впливає, але не світиться, - переконаний він.

Група Черняка нині - загнані в кут шакали. Вони мізки та гаманець української опозиції в Запоріжжі. Вони знову хочуть стати господарями міста та господарями життя. Їм потрібен реванш для запоріжців питання життя та смерті, бо якщо вони повернуться, то індустріальне місто стане руїною. В Україні стоні Черняків, які хочуть вернути хаос та розруху, а свої кишені наповнити та перенаповнити державними грошима.

Черняка к стенке!  http://k-stenke.com

 Весь сериал журналистских расследований о Евгении Черняке вы можете прочитать на сайте К Стенке!

“Хортиця” на крові 1. Як Євген Черняк став горілчаним бароном.

Ця Запорізька історія розпочалася ще в 90-ті. Її кривава кульмінація біля ресторану “Рибацький Стан”. 5 березня цього року тут жорстоко убили Миколу Бінька, відомого також як кримінальний авторитет, Коля Рібьонок. Камери відеоспостереження зафіксували: відвідувачі розбігаються в страху перед озброєними бандитами, які розстріляли Бінько. Дуже швидко правоохоронці встановили нападники — члени організованої злочинної групи, яку в Запоріжжі називають “Банда лисих”. Хто ж створив у Запоріжжі арену кривавих бандитських розборок?
 

“Хортиця” на крові 2. Євген Черняк господар Запоріжжя

Рейдери не переберали: грабували не тільки заводи, не гребували навіть квартирами простих людей.10 років тому, Валерій Зотов віце-мер Запоріжжя добре знає без сприяння влади бандитські захоплення приречені.Помаранчевий губернатор Олександр Старух наполягає: зупинити рейдерів не могли. Ялива позиція помаранчевих чиновників не випадкова, її стимулювали горілчаними грошима.
 

Хортиця на крові 3. Кар'єрний ріст Евгена Черняка — від горілчаного барона до наркобарона

П'ять помаранчевих років банда рейдерів грабувала Запоріжжя. Часи призедента Ющенка для групи олігарха Євгена Черняка — мить фортуни: порізали на метал десятки заводів, серед них — стратегічні; знищили перлину міста — острів Хортицю; забрали в простих людей причали, пляжі, землю та квартирия. З їхньої вини місто й досі задихається від важких металів, розтрощили виробника рятівних фільтрів.
 

Хортиця на крові 4. Тіньовий олігарх Черняк

Аби хоч частково залатати свою репутацію Черняк створив благодійний фонд. Преса не вгавала — там зібралися рейдери, які рвуться до міської скарбниці. Про благодійний фонд “Патріот Запоріжжя” містяни почули в 2005 — 2007 роках. Володимир Альшан був серед засновників. Повірив у шляхетну мету — багаті мають поділитися з бідними. Виявилося марно. Благодійний фонд почав витрачати досить немалі кошти на рекламу замість того щоб допомагати людям. І таким чином, почав розвиватися політичний проект, - каже підприємець Володимир Альшан. Якщо, приміром, для школи благодійний фонд “Запоріжжя” купував обладнання на припустимо 5 тисяч гривень, то інформаційне висвітлення займало 20-30 тисяч гривень, - розповідає…
 

ЕВГЕНИЙ ЧЕРНЯК - ПО МАСТИ "КИДАЛА", ПО ЖИЗНИ "ТЕРПИЛА"

После трехмесячного затишья снова в информационном пространстве Украины замелькало имя Евгения Черняка и его любимого детища - водки «Хортица». Евгений Александрович всем рассказывает, что «порешал» свои проблемы с законом. Но возбужденные против людей Черняка уголовные дела остались, наложенные «налоговой» на ТД «Мегаполис» штрафы остались. Так что факт «порешалова» вызывает большие сомнения. В любом случае, когда речь идет об обещаниях и заявлениях Черняка, то обольщенные его словами «покровители» должны отдавать себе отчет в том, что Евгений Александрович - непревзойденный мастер «кидалова». И для него, как настоящей акулы бизнеса, нет разницы, кого «развести» - делового партнера или близкого товарища. Приводим некоторые случаи…
 

Хортиця на крові 5. Як Черняк проводить прес-конференцiю.

Суки, бл..., только после пиз..лин работаете!" - владелец "Хортицы" Черняк закатил истерику на рабочем совещании На селекторном совещании региональных дистрибьютеров и маркетологов "Хортицы" в ноябре 2011 года у владельца водочной компании Евгения Черняка приключилась настоящая истерика. Внимание! Ненормативная лексика! Как сообщает Тарасова Правда, Черняк* известен в коллективе своим бешеным нравом. Матерится и оскорбляет своих сотрудников, что подтверждают записи, являются для Черняка нормой поведения. Как поговаривают что это еще цветочки, есть (пока еще не подтвержденная) информация что секс с президентом входит в обязанности каждой привлекательной девушки центрального офиса.
 

ХОРТИЦА НА КРОВИ 6. ЕВГЕНИЙ ЧЕРНЯК - ПРЕРВАНЫЙ ПОЛЕТ

Как я работал при оранжевой власти Сегодняшняя власть в Украине – это беда для нормального эффективного бизнеса, такого как мой. Может, эта власть и хороша для люмпенов, к которым относится большинство населения, но не для тех, кто привык зарабатывать деньги, невзирая ну чужие правила. Зачем нам нужен их так называемый «порядок», если он делает таких как я, лучших из лучших – нищими?
 

ХОРТИЦА НА КРОВИ 7. ЕВГЕНИЙ ЧЕРНЯК - ШКОДНИК ТИХАРЬ!

Как я пытался переиграть Партию регионов. Серба, Павлов, Тимарцев, Анисимов: приспешники власти должны уступить или уйти. Новая власть начала закручивать гайки, или, говоря их языком – наводить порядок. Меня поставили перед выбором: платить налоги, отказаться от политических амбиций, действовать согласованно с властью, не допускать рейдерства, в общем отказаться почти от всего, благодаря чему я стал тем, кем я есть. Или – вести борьбу с властью. До этого испуганно сидевшие в углах мои недобитые «доброжелатели» (те, кого я рейдовал, те, кому выкручивал руки и просто те, кто не переносит меня из-за собственной ничтожности), радостно восприняли новую власть и начали давать мне…
 

ХОРТИЦА НА КРОВИ 8. ЕВГЕНИЙ ЧЕРНЯК - ПАРТИЗАНСКИЙ СРЫВ ВЫБОРОВ 2012

Как я начал собирать союзников для решительной битвы на выборах Выборы могли дать многое. Во-первых, я мог получить депутатский статус, а значит, неприкосновенность. Во-вторых, политическую крышу в лице всех тех, кому реально или формально удалось бы оказать поддержку при получении депутатского мандата, не в зависимости от их партийности. В-третьих, удалось бы теснее завязать свои интересы с оппозицией (главное – не светя этого перед властью), за которой явно впереди победа в борьбе с режимом. В-четвертых: в случае провала выборов в парламент регионалов в Запорожской области возникли бы однозначные предпосылки для снятия Пеклушенко и всех остальных неуправляемых лиц во власти.
 

ХОРТИЦА НА КРОВИ 13. ЕВГЕНИЙ ЧЕРНЯК - ЮЛЕБОТ И ЮЛЕФАН на ВЫБОРАХ 2012

Как я продолжил атаки против Сина. Новые пиар-инструменты: сайт «Голос Запорожья». Но, по ходу войны с силовиками, я не забывал и про Партию регионов. С января 2012 я начал прямую атаку на ее местную структуру. Начиная с «Запорожье. Комментарии», я запустил публикацию, оформленную как «письмо Президенту» от якобы «400 членов Партии регионов», заявляющих о своем «выходе из партийной организации». Причины были теми же – мол, партия попала под контроль криминала. Заказные статьи с данным «письмом» я разместил на центральных интернет-рсайтах, а также в газете «Суббота+» и своем «Остров Свободы».
 

ХОРТИЦА НА КРОВИ 9. ЕВГЕНИЙ ЧЕРНЯК - СТАВКА НА НОЛЬ

Как я использовал Чекальского против власти и пытался организовать «хлебный бунт» в Запорожье В июле мне окончательно удалось добиться активизации совладельца «Хлебодара» Юрия Чекальского. В орбите влияния Валеры Баранника и меня он был еще с 2011 года. Ведь эта власть не устраивала и его. И не только из-за его симпатий к Тимошенко и былого членства в БЮТ. «Хлебодар» - этот хлебный монополист, их совместная с Шестопаловым собственность, был крайне прибыльным предприятием именно благодаря своему монопольному положению. Оно давало множество плюсов: во-первых, диктовать цены на рынке, во-вторых, требовать путем шантажа от власти дотаций, в-третьих, путем манипуляций с ингредиентами и фирмами-присосками, искусственно…
 

ХОРТИЦА НА КРОВИ 10. ЕВГЕНИЙ ЧЕРНЯК - ВЕЧНАЯ ВОЙНА

Как я поддерживал Кривохатько и использовал Варецкого и Лех для черной кампании против власти В округе №82, как и планировалось, был выдвинут Вадим Кривохатько – реальный претендент на мандат, вступивший в схватку с кандидатом от ПР Александром Дудкой – заместителем Пеклушенко. На этом округе нужна была особо тщательная подготовка нашей победы. Во-первых, у Вадима были проблемы с органами, как и у многих из нас по прежним делам. Во-вторых, на этом округе был очень силен у населения авторитет Пеклушенко, который неоднократно был депутатом от этого округа. С целью дискредитации Дудки в кампанию был включен технический кандидат Драников.
 

ХОРТИЦА НА КРОВИ 11. ЕВГЕНИЙ ЧЕРНЯК - СВЕРГНУТЬ ЯНУКОВИЧА

Ставка на 2015 год Как я буду бороться с властью в надежде на 2015 год и смену Президента на более слабого Очевидно, что закручивание гаек, начатое в 2010 году, по мере приближения 2015 года станет только возрастать. Президенту нужно так называемое «стабильное общество», свободное от бизнеса, пытающегося диктовать свои условия власти как на центральном, так и на местном уровне. Это значит, что ради популизма они, власть имущие, попробуют наводить то, что они и быдломасса населения называют «порядком»
 

ХОРТИЦА НА КРОВИ 12. ЕВГЕНИЙ ЧЕРНЯК - УСТРОИТЬ МАЙДАН

Как я мешаю инвесторам прийти в Запорожье, чтобы не допустить усиления губернатора и власти. Для хорошей пиар-кампании нужен креатив и исполнители. Увы, моего Блохина на все не хватит. За предложенные же мною деньги сложно найти хороших кадров в убогом Запорожье. Но кое-что все же есть. Вот, например, Павел Золотарев, более известный в запорожском интернете как Мясоедов. Я прибегал к его услугам еще в 2011 году, когда он организовывал провокации для стравливания запорожских регионалов. Скандал с Алиной Котенко и Письма Мясоедова по поводу скандала
 

Черняк БОГ? Жеке повредили мозг, у него мания. Хортица его, Запорожье его, Украина его, мир его!

Решено, отныне буду судиться со всеми, кто использует название «Хортица» не по назначению. Люди должны понимать, что Хортица – это не название острова, не место казацкой славы Украины, а мой зарегистрированный алкогольный бренд. И этот бренд принадлежит мне, Евгению Черняку, а не кому бы то ни было другому. Следовательно, любое упоминание Хортицы должно быть согласовано со мной и должно приносить мне доход. Такое решение пришло ко мне в светлый праздник Крещения Господня 19 января 2013 года на берегу Днепра в Запорожье. Чтобы сделать праздник на центральном городском пляже интересней, Запорожская епархия Украинской православной церкви московского патриархата привлекла к празднованиям известного…