Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Шлайфер Виталий
16.10.2016

Волынская таможня против корупционера Кривицкого Избранное

Опубликовано в Новости Ровно

Бывший директор департамента самоуправленческого контроля мэрии и депутат Винницкого горсовета Виктор Кривицкий возглавил Волынскую таможню. На сайте учреждения указывается, что с 3 октября он руководит ней в качестве исполняющего обязанности начальника. Соответствующий приказ в ГФС Украины подписан 29 сентября.

Отметим, с 1993 года Виктор Брониславович работал в налоговых органах Винницы, а с марта 1997-го по январь 2001 года ее возглавлял. Затем пять месяцев он руководил ГНА в Кировоградской области, а с мая 2001-го по июнь 2006 года и с декабря 2007-го по апрель 2011 года был замглавы ГНА в Винницкой области. После этого перешел на работу в Винницкий горсовет директором департамента.

Учитывая, что В. Кривицкий много лет трудился бок-о-бок с  Гройсманом, в Луцке его будут называть «человеком премьер-министра».

 

Цікавий лист варто згадати про цього пана!

Ми, співробітники Державної Податкової Адміністрації у Вінницькій області. висловлюємо глибоке обурення з приводу призначення тимчасового виконуючого обов’язки голови ДПА у Вінницькій області, нинішнього заступника голови Кривицького Віктора Броніславовича. Відомо, що Кривіцьшй В.Б. під час виборів президента України, був заступником начальника штабу у Вінницькій області від кандидата в президенти Януковича В.Ф.. та актинію займався агітацією в його підтримку, примушував підприємців перераховувати кошти на рахунок штабу Януковича, з подальшою обналічкою цих коштів, для підкупу «потрібних» людей, структур. Також, в період своєї роботи на посаді начальника ДПІ м. Вінниці в період з 2000 по теперішній час за винагороди, сприяє кримінальним структурам міста в ухиленні від сплати податків в великих розмірах в обхід держави, та отримання ПДВ за рахунок підроблених документів. Так, нам відомо його зв’язки з бізнесменом Назаровим Ельдаром, фірма «Ель-Тур», яка з Туреччини контрабандним шляхом ввозила та ввозить на територію України крам, занижуючи їх фактурну вартість. Ще, в 2000 році Кривіцький В.Б., особисто надавав різні «послуги» підприємцю Щетиніну С.М, в отримані кредитів в банках Вінниччини, які понині не виплачені державі, такими фірмами, як «Содас» та «Ода». Вказані кредитні гроші були з Кривіцьким В.Б, обналіченні та розподілені між собою. А Кривіцький В.Б. своїм підлеглим забороняє проводити перевірки їх діяльності, чим сприяв фірмі «Ель-Тур» незаконного збагачення. Пан Кривіцький із отриманих коштів, придбав у власне користування автомобіль «Хонда». та будує по вул.. Л.Українки у м. Вінниці « злиденну хатину». Вказані особи раніше мали тісні зв’язки з колишнім першім заступником міністра, начальником головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, а потім начальником слідчого управління ДПА України Джигою. Таким чином Джига сприяв Кривіцькому в підвищені в посаді, що привело його в 2002 році на посаду голови ДПА у Кіровоградській області, звідки свою діяльність розпочинав сумнозвісний генерал міліції Кравченко, друг Джиги. На вказаній посаді славетний податківець «потрудився» аж два місяці, звідки був ганебно вигнаний. Після цього в супереч всім законам в ДПА у Вінницькій області його «криша» персонально виділила йому нову посаду, заступника голови ДПА по збору грошей. та «кришувані» потрібних для виборів Януковича, бізнесменів, дана посада не значилась в штатному розкладі ДПА. Нам в цьому не зручно признаватися, але наш начальник Кривіцький В.Б., мас інтимні стосунки з молодими людьми його статі, тобто «хлопчиками-підлітками», про іде в ДПА знають всі. . Попереджуємо, що в разі призначення Головою ДПА у Вінницькій області Кривіцького Віктора Броніславовича, ми заявляємо, що не будемо виходити на роботу, блокувати приміщення ДПА, обласної адміністрації. Ганьба владі, яка призначає на такі посади заплямованих себе керівників. Колектив податкової адміністрації у Вінницькій області.

Бабам на замітку!!!

аступник голови ДПА Вінниччини і голова фракції БЮТ у міській раді Віктор Кривіцький віддає перевагу вільному стилю одягу і не уявляє свого існування без… комунікатора. Жартома каже, що у тій електронній „штуці” усе його життя, бо надто зараз багато інформації. І, виявляється, мріє про досить земні речі – у найближчій перспективі про сім”ю. У свої 45 років Віктор Кривіцький має статус холостяка. Але якщо кажуть, що найкоротший шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, то у цього вінничанина він не тернистий – Віктор Броніславович любить смажену картоплю і борщ з пампушками.

Яким дівчатам віддаєте перевагу: брюнеткам чи білявкам?

Немає різниці: брюнетки чи білявки. Люблю гарних, комунікабельних дівчат, які мають почуття гумору.

А яких не любите?

Невідвертих, закритих, самовпевнених, хоча впевнених у собі дівчат – люблю.

Яку нерухомість маєте?

Нерухомості у мене немає, хоча я мрію про це. Живу з батьками у їхньому будинку на Кореї.

Як думаєте, ваша мама буде гарною свекрухою?

Можу сказати одне: вона буде любити свою невістку!

На кого або на що витратили перші зароблені гроші?

Перші гроші заробив у „будзагоні” на першому курсі інституту. Ми їздили у Нижньовартовськ. Купив колонки до програвача С-90.

На якому авто їздите?

Взагалі віддаю перевагу японським автомобілям. Їжджу на Honda CR-V. Правда, кредит доводиться виплачувати. Це щоб не виникало ні в кого запитань: а звідки гроші… Гроші з банку. Кредит брав в доларах під 11%.

Які три якості повинен мати справжній чоловік?

Справжній чоловік повинен мати певний рівень кваліфікації. Він має бути чесним, порядним, цілеспрямованим і якщо вже робить помилки, вміти їх визнавати.

А самі часто помиляєтесь?

Буває. Але я завжди аналізую свою вчинки і завжди визнаю помилки.

Ви є заступником голови ДПА. Можете поділитись секретом успішної кар”єри?

Не можу сказати, що посада — це надзвичайно велике досягнення. Мабуть, завдяки наполегливості пройшов шлях від рядового інспектора до заступника голови ДПА, тобто всі щаблі кар”єрної драбини.

А коли пропонували серйозне підвищення, було страшнувато чи навпаки хотілося швидше взятися до нових обо”язків?

Якщо ти працюєш в команді однодумців – тобі ніколи не страшно. Тебе завжди зрозуміють, навіть тоді, коли робиш помилки. Страшно стає – коли працюєш з невідомими людьми. Коли піднімався по кар”єрній драбині, в мене практично увесь час були одні і ті ж керівники – тож мені було все зрозуміло.

Ви підете на вибори восени?

Так. Ми підемо разом у команді нашого мера Володимира Гройсмана.

Як тоді буде поєднувати роботу службовця і кандидата?

Законом це не заборонено – під час виборчої кампанії надається відпустка за власний рахунок. Так що тут проблем немає.

Фракція БЮТ у міській раді скандальна. Депутатів то виключали з партії, то сама Тимошенко приїздила мирити, то лякали імперативними мандатами… Поясніть, ви залишаєтесь членом партії „Батьківщина”?

Ні. В зв’язку з тим, що ми були незгодні з тими діями, які відбувались в партійній організації БЮТ, декілька людей було виключено з партії ще у 2006-2007-му році. Але при цьому ми до кінця виконували програму, яку намітили під час тих виборів. Зараз частина людей вийшла з цієї партії, тому що на сьогодні, я вважаю, місцева партійна організація існує, напевне, тільки на папері. Ніяких вчинків чи реальних дій…

Одразу після минулих виборів саме з вами стався такий казус, що начебто за вас хтось написав заяву про виключення зі списку депутатів. Не вбачаєте у цьому жарт долі?

Як з”ясувалось потім ніякої заяви не було. Але і та заява, і виключення з партії виявились ланками одного ланцюга.

Якщо б була пропозиція написати моральний кодекс депутата Вінницької міської ради, які б 5 заповідей ви б обов”язково включили у цей документ?

Є етика державного службовця. Вона застосовується також до депутатського корпусу. Не потрібно щось вигадувати, це вже існує. От зараз наближається до кінця створення Статуту міста. Думаю, що у Статуті депутатський корпус знайде також своє відображення. А головним мірилом для депутата повинні бути мешканці міста.

За фахом ви інженер-констуктор. Це була дитяча мрія? Як взагалі вибрали цю професія?

Взагалі я інженер-конструктор-технолог радіообладнання. Це ще одне моє хобі –радіоелектроніка. Любив сам щось виготовляти, конструювати. Сам спаяв першу світломузику, власноруч зібрав перший приймач. Тоді, у 1980-82-их роках радіопромисловість у Вінниці була надзвичайно розвинута, і я з таким натхненням вступив і закінчив вуз! Правда, за фахом попрацював недовго – три роки. Взагалі, на будь-яку роботу, куди я не приходив, старався починати з найнижчого щабля. Після вишу потрібно було працювати інженером, а я попросився робітником… Мені дозволили працювати майстром. На „Терміналі”, куди я пішов на роботу, на той час виготовлялись дисплеї, які розповсюджувались по усьому Радянському Союзі. Скажімо, так, на виготовлення дисплеїв – була монополія у заводу „Термінал”. Згодом мене навправляють у Лондон на навчання по менеджменту і маркетингу. Я пройшов цей курс і весь окрилений приїхав додому, бажаючи щось змінити на нашому виробництві… Але якраз тоді луснув Радянський Союз, завод розвалився і я пішов на вільні хліба.

А вільні хліба – то що було для вас?

Я й на біржі працював, і потрапив під тодішній шопінг-туризм. Був у Китаї… Пам”ятаю, коли вперше приїхали у Китай, побачили, як робітники вручну риють величезні котловани. У них тоді техніки не було взагалі… Дивишся вниз – там людей, як мурах, ходять з ношами і носять землю з цього котловану… Нам було дуже дивно дивитись на це. А буквально через 10 років бачимо, якого росту досягнув Китай.

-Як думаєте, чи готові наші депутати, образно кажучи, рити котловани вручну – щоб чогось досягти для міста? -Я б не погодився з цим запитанням. Сьогодні депутатам не потрібно рити котловани. Але якби була така необхідність, якась біда в країні, то наші б усі люди об”єднались і котловани б рили, і все, що завгодно. Ми нація таких людей, яких може об”єднати тільки біда. А поки біди немає – кожен другий це гетьман, і у нього є своє булава… Слава Богу, з депутатським корпусом нам пощастило. Нормальний, здравомислячий депутатський корпус, який чітко і узгоджено працював на місто. І сьогодні ми можемо сказати, що маємо певні досягнення і здобутки.

Яке головне досягнення у житті? Воно напевне попереду. Я не маю сьогодні такого досягнення, яке б могло мене зупинити в чомусь.

Досьє „МІСТА” Віктор Кривіцький – народився 8 травня 1965 року, має три вищих освіти: закінчив Вінницький політехнічний інститут, Київський торговельно-економічний університет і Академію управління при Призединті України. Улюблене місце відпочинку – Крим і Буковель. Любить активний відпочинок, а не смажитись під сонцем. Хобі – фотографія. Улюблена страва: смажена картопля, смажена риба, борщ з пампушками Улюблена книга/письменник: „12 стільців” і „Золоте теля” Ільфа і Петрова, детективи Артура Хейлі, Ярослава Гашек „Пригоди бравого вояки Швейка”. Улюблений фільм – „Якось в Америці” Серджо Леоне, „Афера Томаса Крауна” Джона МакТірнана, „За двома зайцями” та „Собаче серце”. Улюблена тварина – собака, мріє завести вдома Швейцарського Зенненхунда.

Ну що,волиняки!!! Зустріли нового керівника???

КОМЕНТАРІ ПРОСТИХ МИТНИКІВ:

Чого мовчимо? А може хтось заікнеться, що уже третій день усі рядові митники пишуть заяви на звільнення за згодою сторін!!! Відшуковують по домівка навіть тих хто у відпустках. Плакалися, що вас давили “данецкие”, а от, що беспідєльнічають “вінницькі” мовчите. Цікаво, що скаже з цього приводу прокуратура і чи стоїть вона на сторожі закону? Не мішало б послухати депутатів, що вони скажуть про дотримання демократії та законності новим начальником Волинської митниці, вінничанином Кривицькім і його земляками у нашій області? Факти попирання ними законодавства уже накопичуються. Мені цікаво, а чи не закінчиться ця вся мура підняттям прапора? Усім давно відомо для чого почали вінницькі закручувати удавку на шиї волиняк. В Києві бракує хабарів з митниці? Дивіться щоб не подавилися…

Всіх пресують і заставляють писати заяви на звільнення за згодою сторін, всіх без виключення простих інспекторів, без ніяких підстав

Нэля Саган сказала: ” Всё это херня, я уже на самом Ягодине 25 лет роботаю и уже ни одного такого умного начальника пережила, не Кривицкий брал на роботу и не ему увольнять, а Мишанька нашу смену подстрахует, сколько раз его Марчук из всякого дерьма вытаскивал.” (брокер)

Річ не в тім, страшно чи ні, річ в тім, що це кричуще знущання над засадами будь-якого законодавства. В тому числі трудового. А де громадські організації — профспілки, спілка ветеранів? Видно, вони там де й усі члени цього митного колективу. А якщо взагалом — там де усі прості громадяни нашої України: в задньому проході порошенків та гройсманів. В даному випадку в жопі їх ставленика, КОМУНІКАТОРА-КРИВИЦЬКОГО. Ще такого чуда не було. Не пропрацювавши і дня в системі, не маючи зеленого (а може “зелене” є???)поняття керувати і повчати!!!

А чому ж не має профспілкових зборів які збиралися із під палки в березні, чому Аллуня не збирає підписи,вона ж кричала що так переживає за долю працівників,що мовчать наші востановлені? Де Красуля,начальник то приїхав не місцевий? Що вже все,намітингувалися,наїздилися в Облраду, ото-то це вам не Шавлак.

Ні на одній митниці західного регіону немає таких цирків.Ніхто не пише подібні заяви за згодою сторін на Львівський митниці або на Закарпатті,або на Чернівецький!Бо там нормальні та адекватні керівники!А тут пес смердючий!Що не повезло то не повезло!Немав особливої ейфорії від Шавлака,але краще б він був начальником митниці,а не це чудовисько!

Що чекаємо? Чи кожен думає, мене пронесе, не звільнить я дисциплінований і слухняний. Сьогодні пронесе — завтра може не пронести. ГОТУЄМО ВІДКРИТОГО ЛИСТА НА ІМ”Я ПРЕЗИДЕНТА, ПРЕМ”ЄРА, ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА, ДАЄМО ПОВНУ ІНФОРМАЦІЮ МИТНИМ ОРГАНАМ СУМІЖНОЇ ДЕРЖАВИ, А ТАКОЖ В ПРЕСУ, НА ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІО. ВКАЗУЄМО КОНКРЕТНИХ ВИМАГАЧІВ НЕЗАКОННИХ ЗАЯВ, ПІДКЛЮЧАЄМО ВІДПОВІДНІ КОМІСІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ, НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ ВІД ОБЛАСТІ І Т.Д. Ти сьогодні написав заяву про звільнення за згодою сторін, поставив свій підпис і не вказав дати? Іди і відразу став підпис під згаданим відкритим листом! Проводимо збори в підрозділах, даємо повноваження представникам із своїх підрозділів, вимагаємо підтримки в профкому, спілки ветеранів, кінець-кінців проводимо “тихе митне оформлення”. Діємо відповідно до законодавства, подібно так, як поступали наші польські колеги. Хватить боятися якщо хочемо позитивних перемін!!! ОРГКОМІТЕТ.

Ми проходили це. Записуйте все на камери, диктофони. Та одразу в интернет та СБУ, прокуратуру. Не пишите заявления ничего вам не сделают, не то время. Заявление это добровольное изъявление. А для начала на больничный. И обязательно имейте факты на того кто требует написать заявы, Шавлак от этого откреститься. В черниговской во время очередного правления шавлака инспектора уволили задним числом, он об этом узнал на смене, ему сказали что он вчера был уволен, хотя он уже успел оформить несколько авто. Шавлак и компания полные без предельщики, сейчас они снова запускают технологию — иди на улицу а если несогласен судись несколько лет, но лучше не писать заяву. Продумайте свои действия и вы убедитесь что ничего вам нельзя сделать. А если напишите жалобу то начнут вызывать всех и опрашивать вот тогда и выясниться что все писали заявления пид примусом, а там вам и карты в руки. Не бойтесь Шавлак не вечный, это ему только кажется что такой всемогущий, а так в нужный момент сольют его и забудут. Можете обратиться к тем кто был уволен во время правления катлеты — они многое вам расскажут, потому что прошли все круги ада. Людей увольняли за один год трижды за нарушение присяги, и шавлак особенно в этом участвовал.

А в общем все начальники таможни своеобразные уроды, наверное мы достойны таких руководителей, потому что подбор кадров идет специфический.

Да тут нечего говорить, делов-то, телеги в прокуратуру строчите, чем больше тем лучше. Да и если ваш самодур-начальник вообще дибил и рискнёт кого-то уволить по этих заявлениях, дописав дату, срок ему намотают реальный, что и винницкие корни не спасут, времена уже нынче не те и судьи на поводу власти уже не ведутся, не по наслышке знают, что в случае чего их кинет.

Что вы делаете проблему из того, что какой-то винницкий уебок, хоть и типа начальник, начал беспридельничать, требуя у всех написания заявлений на увольнение. Так даже по понятиям, в присечении беспридела все методы хороши.Вы же у себя дома, отплатите ему той же монетой. У всех у вас давно налаженны связи с правоохранителями и с криминалом. Там если не родственников, так друзей полно. Помогите им сделать показатель или срубить с терпилы бабла. У правоохранителей ситуация не лучше вашей, единой государственной позиции, как и веры в будущее, у них нет, а показатель сделать на высших чинах, никогда для них лишним не будет. Можно и самому звездюлей отвешать, главное без лишних свидетелей и без видимых знаков, печень например отбить. Да и в случае чего, увольнения бояться не стоит, во первых сейчас на таможне особо терять нечего, во вторых восстановиться по суду особых проблем нет, суды сейчас за законные решения бабла не требуют, а во время неспешных судовых тяжб, отлично жить на гражданке. Кто пережил не законные увольнения за конченного катлетника, между прочим тоже винницкого уебка, это подтвердят. Если местная приграничная быдлятина капусту рубит на границе больше вашего, то с вашими связями, оперативным опытом, знанием законодательства и соответственно дыр в нем, вам на границе сам Бог велел жить припиваюче. Так что не бойтесь и заганяйте в стойло зажравшихся винницких “заробитчан”, помогайте друг другу и помните еще с времен катлеты, тот кто играл под их дудку против своих, в последствии был слит и оказался на их же месте. Винницкие евреи добра не помнят, да и какие они евреи, с Винницы так, полукровки с фобиями неполноценности и явные или скрытые алкоголики.

А чому ж нема?!Є!!!!Цілий митний пост Устилуг у повному складі!Писали заяви тільки старші змін,і то Бурдейний відмовився писати цю заяву.Прості інспектори не писали,а навіщо?!Як є моцний Саша Доктор!

ОРД https://ord-ua.com

Другие материалы в этой категории: « АЛЕКСАНДР АКИШЕВ: МЕНТ ШИРОКОГО ПРОФИЛЯ

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир