Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Укроборонпром/"Укроборонпром" освободили от проведения тендеров
12.10.2016

Прокуратура проти євромайданівців далі проштовхує незаконний обвинувальний акт

Опубликовано в Новости Львова

Закарпатська прокуратура продовжує проштовхувати до Святошинського райсуду Києва незаконний обвинувальний акт у справі двох волонтерів євромайдану, які 24 січня 2014 року в день вбивства російського нелегала Олексія Планкіна в Мукачеві, забирали в цьому місті обладунки для Євромайдану: шоломи, бронежилети тощо.

Попри те, що згодом було встановлено, що волонтери-євромайданівці прибули до Мукачева майже за 10 годин після настання смерті Планкіна, слідча МВС Данько та прокурор Ільчук намагалися за всяку ціну посадити патріотів. Для цього фальсифікувалися докази, запахова експертиза, вигадувалися неіснуючі обставини справи.

У 2015 році Закарпатський апеляційний суд випустив патріотів на свободу, втім підключилася до справи Москва. У воєнний час, коли на фронті від рук російських окупантів та диверсантів гинуть українські громадяни, на ім’я колишнього заступника генерального прокурора Севрука надійшов лист з Москви з вимогою розібратися з патріотами.

МОСКВА-СЕВРУКУ скан

Паралельно на СТБ в проекті «Битва екстрасенсів» маніпулятивним чином, за відсутності експерта і сторони так званих обвинувачених, а реально – лише підозрюваних, на волонтерів-євромайданівців Білика і Шовкалюка також намагалися повісити вбивство російського нелегала.

У вересні 2016 року громадськість і журналісти були ознайомлені з подробицями цієї справи. В документальному розслідуванні «Прокуратура України досі на службі Кремля?» https://www.youtube.com/watch?v=sN1UqiDM4dI

було висвітлено антиукраїнську діяльність вбитого нелегала Планкіна, показано його зв’язки з місцевим криміналітетом та ФСБ. Озвучено всі версії вбивства, і викрито фальсифікації до яких спричинилося слідство. Сказано було також про службові злочини та злочини проти правосуддя, вчинені прокурорами прокуратури Закарпатської області, а саме: штучне створення доказів обвинувачення, порушення права на захист, зловживання службовим становищем, службове підроблення та складання незаконного обвинувального акта проти євромайданівців. https://www.youtube.com/watch?v=p2XJyyDA7S8

І от цей незаконний документ закарпатські прокурори вже вп’яте намагаються проштовхнути до Святошинського суду. http://ukrpohliad.org/news/u-spravi-yevromajdanivtsiv-bilyka-i-shovkalyuka-prokuratura-vp-yate-proshtovhuye-nezakonnyj-obvynuvalnyj-akt.html

Прикметно, що в вищих закладах юридичної освіти України, навіть в Академії ГПУ лектори перед слухачами наголошують на неприпустимих порушеннях, допущених прокурорами прокуратури Закарпатської області при складанні цього незаконного обвинувального акту. Тобто навіть в середовищі прокурорських співробітників незаконність обвинувачення щодо євромайданівців Білика і Шовкалюка є таємницею Полішинеля.

Спливають часи, заступник генпрокурора Севрук усунутий з посади Юрієм Луценком, пішов на пенсію фальсифікатор-прокурор Ільчук, а закарпатська прокуратура наче маньяк з американського фільму воліє позбавити невинних євромайданівців свободи.

З цього приводу, Вячеслав Шовкалюк написав листа, в якому звернувся до суду. Шовкалюк пише, що в разі призначення незаконного судового розгляду, справу проти нього одразу закриють, позаяк Вячеслав Шовкалюк збирається накласти на себе руки, адже на підставі незаконного обвинувального акта неможливо ухвалити законний виправдувальний вирок.

ЗАЯВА-ПРАВО-ЗАХИСТ скан

Є лише один законний спосіб не порушити принцип верховенства права – це закрити кримінальне провадження щодо євромайданівців.

Як вчинить суд покаже час? І досі в Україні зберігається алогічна тенденція. Українська прокуратура залюбки ініціює покарання патріотів, та ще жодного зрадника чи російського шпигуна засуджено не було.

Нагадую, що 5 жовтня підготовче судове засідання було розпочате, втім через хворобу Вячеслава Шовкалюка слухання було перенесено на 16 листопада. Скільки ще в Святошинському райсуді будуть розглядати незаконний обвинувальний акт проти євромайданівців Білика і Шовкалюка – одному лише Богу відомо.

ОРД 02 http://ord-02.com

Сохранить

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ