Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины/Во 2-й тур президентских выборов выходят Зеленский и Бойко – опрос КМИС
11.10.2016

Регіонала Ніколайчука БПП просуває на посаду секретаря Жмеринської міської ради Избранное

Опубликовано в Новости Винницы

Регіонала Святослава Ніколайчука БПП просуває на посаду секретаря Жмеринської міської ради

Святослав Ніколайчук громадський діяч, засновник ГО "Ініціатива", не працював, був членом партії "ВО" "Батьківщина", у 2011 - обраний секретарем Жмеринської міської ради за пропозицією міського голови Трахтенберга З.В.. Вже через рік, в червні 2012 року став ініціатором зняття тодішнього мера Трахтенберга З.В., зрадивши його.

Став членом Партії Регіонів, увійшовши у її фракцію в міській раді. Після переобрання секретаря зайняв посаду керуючого справами виконавчого комітету Жмеринської міської ради, будучи в команді регіоналів. Партію регіонів очолював голова Жмеринської районної ради Твердохліб Юрій. В народі відомий як "Бублік".

Під час революції гідності, коли всі ми стояли на майдані за майбутнє України, Твердохліб та Ніколайчук організовували ешалони автобусів на Антимайдан. Вони силою, під загрозою звільнення, гнали людей відстоювати інтереси бандитського клану Януковичів.

На сьогоднішній день Твердохліб Юрій намагається внести розлад в політичну ситуацію міста, готуючи недовіру діючому міському голові Кушніру А.П., використовуючи Ніколайчука і депутатів від партії "Наш край", "Солідарність" та "УКРОП".
Щоб відвести від себе негатив, який в'ївся в Ніколайчука разом з кров'ю небесної сотні, Святослав йде служити до Збройних Сил України, на чому активно будує свою піар кампанію. Він голосно заявляє про свої щирі почуття до рідної Батьківщини, давить на жалість, викладаючи фото, начебто з АТО. Але тим часом перебуває в навчальній частині у Львівській області, після якої проходить службу у м. Гайсин.

Він ніби знущається зі жмеринчан, коли викладає фото-вітання "З днем незалежності", начебто на побувавшому у зоні АТО прапорі, на якому видніються сліди від куль. Але продумана схема відбілювання репутації Ніколайчука дає збої, адже люди не дурні і помічають, що прапор штучно-понівечений, та й вітання на російській мові, він начебто знущається і показує, що піпл все схаває. У соцмережах він вихваляється псевдограмотою шкільного зразка, ніби ще раз показуючи жмеринчанам свою зверхність. Адже хлопці, які дійсно боронили наші кордони в АТО не вихваляються своїм героїзмом, а деякі з них не те, що грамоти - подяки не мають. Та хіба це бентежить Ніколайчука, для якого політичні схеми куди важливіші за моральні принципи.

Ті, хто дійсно спали в окопах розуміють, про що йде мова.
Не меншого обурення викликало занесення на дошку пошани головного регіонала жмеринки Юрія Твердохліба, якому ще декілька років тому кричали "Ганьба", який організовував "тітушок" на антимайдан, якому досі зносять 30% відкатів з бюджетних замовлень району, який бере данину з фермерів. Питання, за які заслуги голова районної адміністрації Олег Легеза дав розпорядження занести на дошку пошани бандита? Лише якщо сам є одним з них....От і видно з цього, що район Твердохдіб тримає у міцному кулаці. Залишилося дістатися тільки до міста.

А в місті над цим працює вигідний для Твердохліба політпроект Ніколайчук, якого називає своїм синочком. Переглянувши кожну, ми бачимо, що саме Ніколайчук дестабілізує ситуацію в сесійній залі, постійно ініціюючи зміну порядку денного сесій. Першочерговими для нього є питання, які стосуються повернення регіоналів до влади. Спочатку по схемі знімають секретаря міської ради Олександра Мацеру, лідера ВО "Батьківщина", потім намагаються поставити свою людину. Твердохліб прагне здобути тотальний контроль. Конкуренти йому не потрібні. На вакантну посаду секретаря претендує і Свободівець Юрій Заморський, за збігом обставин напередодні сесії, де мали вибирати майбутнього секретаря, Юрія жорстоко побили - чи прослідковується почерк регіоналів - вирішуйте самі. Юрій Твердохліб намагається проштовхнути своїх шестірок руками інших депутатів, які зізнаються, що їх залякали бандитські ватажки. Серед вірних Твердохлібу прибічників є три кандидати на посаду секретаря міської ради: Боровський Богдан, Світлак Юрій та Ніколайчук Святослав. І байдуже за кого проголосує більшість - кожен з них виконуватиме волю регіонала Твердохліба. Але, мабуть, вони забули, що кров на Майдані ще не висохла і Герої Небесної Сотні полягли не за те, щоб ми так просто віддали владу зрадникам. Ми не дамо місцевій мафії втілювати свої нові бандитські експерименти. Ми не дамо владу тим, хто живе "по панятіям".

ТАРАСОВА ПРАВДА

Оставить комментарий