Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Гиркин - Стрелок - Бес/Игорь Стрелков-Гиркин мечтал о “приднестровском варианте” в Украине еще в 2010
09.10.2016

ТАТО і СИН. Відчув як йому не вистачає такого тата. Избранное

Опубликовано в Новости Винницы

Час спливає так невпинно! Щойно починається день з черговими виробничими та невиробничими клопотами, як вже вечір настає. І так день за днем, місяць за місяцем. Робота поглинає весь день і тому такими цінними є моменти спілкування з сім’єю, дітьми. Сьогодні вирішив відкласти усі недільні справи і піти зі старшим сином Владиславом до спортивної зали. Займалися на тренажерах, тренувалися. Це - чудові миттєвості, коли ти разом з сином, просто поруч ТАТО і СИН. Відчув як йому не вистачає такого тата.
В списку своїх головних життєвих цінностей завжди на вищий щабель ставлю сім’ю, однак через робоче завантаження рідним приділяю менше уваги, ніж цього прагну.
Я завжди «товаришую» зі спортом, підтримую себе у гарній фізичній формі, веду здоровий спосіб життя, бо без цього в нашому житті ніяк. Для свого сина я,як будь-який тато, - приклад, тож і в цьому також хочу бути прикладом. Сьогодні показував як правильно займатися, як подавати силове навантаження на певні групи м’язів,як врешті-решт, бути в гарній фізичній формі. Але головним було те, що ми - разом! Наступного разу обов’язково візьму з собою ще й молодшого сина Станіслава.
До чого я це пишу? А тому, аби усі ви, панове, більше приділяли уваги своїм дітям! Усієї роботи ніколи не зробите - не встигнете озирнутися, як ваші діти виростуть без вас.

Геннадий Вацак

 

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ