Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Довгий Олесь
07.10.2016

Готель Avalon 5 * вибір еліти в нью-йоркському центрі

Опубликовано в Новости Херсона

Фешенебельний готель Avalon 5 * розмістився в переліку найкращих готелів Манхеттена на одній з перших позицій. Вона розташувалася в старому витонченому будові, що обшито чудовою червоним деревом, а поверхи готелю оброблені червоним мармуром, який доставлений з Італії.

Еліта Нью Йорка центр міста віддала у владу бізнесу, але для відпочинку там є готель Авалон.

 

Розташовується дана фешенебельний готель в самому центрі Манхеттена. До Empire State Building тільки пара кварталів. Готель має в своєму розпорядженні всього 100 номерами (10 ексклюзивного рівня, 20 люксів, 50 напівлюксів, і 20 підвищеного комфорту).

Ексклюзивні номери мають по 450 кв.футов житлової площі, в їх спльних є королівських розмірів ліжка, окремі вітальні кімнати з диванами-трансформерами. У ванних також встановлені окремі душові кабіни, і джакузі з біде. У півлюксах ті ж 450 кв.футов. Опціонально пропонуються Queen-size ліжко або два окремі повноцінні двоспальні ліжка, мають сидячу область, а в гостінних диван-ліжко.

Люксові номери також площею 450 кв.футов. У них ставлять King-size ліжко, або як опцію два ліжка Queen size, мають сидячу область, а також в вітальні диван-ліжко. Ванна обладнана окремими душовими і біде. Вікна виходять на 31 вулицю.

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ