Вы находитесь здесь:Главная/Главная - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
29.09.2016

Від Майдану до Рошену. Вибори в один тур і білокомірцевий кримінал Избранное

Опубликовано в Новости Львова
Західні політики наївні – їх легко обманути, якщо говориш те, що вони хочуть почути

Про Майдан і події на ньому можна писати дуже багато, і написано вже достатньо. Скажу лиш одне. Якщо хтось сподівається, що буде знайдено й покарано реальних замовників і виконавців убивств на Майдані, то цього не буде. За діючого режиму цього не станеться. З простої причини – владу захопили саме ті, хто давав команди і оплачував розстріл наших громадян, які вірили, що ціною власного життя зможуть щось змінити в державі.

Давайте згадаємо момент передвиборчої кампанії президента України весною 2014 року. Згідно із закулісними домовленостями з’явилось два реальних потенційних кандидати на пост президента – Віталій Кличко і Петро Порошенко. З огляду на багато факторів шансів у Кличка було менше. Хоча, на мою думку, Кличко-президент був би меншим злом.

Про таких, як Порошенко, у американських спецслужб є дуже вдалий вираз – White-Collar Crime, що в перекладі з англійської означає «білокомірцева злочинність». Це злочинці з гарною освітою, знанням мов, законів, які крадуть великі суми грошей, використовуючи офшорні схеми, провертають міжнародні афери, щоб уникнути сплати податків. В США таких ловлять, і вони отримують величезні покарання, аж до довічних термінів.

Чому їх називають «злочинці з білими комірцями»? Тому що в США, як і у Великобританії, традиційно є чітка градація, хто який колір сорочки носить на роботу. Сорочки білого кольору носять топ-менеджери великих компаній, власники бізнесу, банкіри, чиновники найвищого рівня. Всі інші під костюми носять сорочки інших кольорів.

Злочинців у білих сорочках ловлять і карають дуже жорстко, аби показати всім іншим, що треба чесно працювати і платити податки. В Україні до такої категорії можна віднести невелику кількість злодіїв. Їх усіх можна перерахувати на пальцях рук. Головний з них – Петро Порошенко.

Але повернемося до виборів 2014 року. Шансів у Кличка було мало, Порошенко задіяв усі свої здібності для захоплення влади в Україні. Головне – це поїздка у Відень на аудієнцію до Фірташа та Льовочкіна, щоб отримати абсолютну підтримку від них, а також людей, яких вони контролюють в Україні. Цей етап було успішно пройдено – Кличко вдовольнився кісткою, яку йому кинули, – мерство в Києві.

Для Порошенка настав час організувати все в Україні та провести переговори з представниками Заходу, заручившись їхньою підтримкою. З іноземцями все вийшло дуже легко. Порошенко має досвід спілкування з ними – все ж таки колись був міністром іноземних справ і добре знає, що іноземці вкрай наївні. Їх легко можна обдурити, якщо говориш те, що вони хочуть чути.

Залишилось обдурити народ України. Для цього знадобилося сформувати команду. Це було легко, адже багато хто прагнув потрапити в близьке оточення майбутнього президента.  Проте підбирати треба було дуже уважно – щоб не потрапили чесні й не заплямовані злочинами. Адже за відсутності важелів впливу на них у вигляді шантажу такі люди можуть стати небезпечними для системи, і тоді всі злочини й махінації влади стануть відомі народу.

Досвід підбору потрібних людей був. Недаремно стільки років було проведено біля корита. Пройти всі етапи зради, холуйства та багато чого іншого. Як казала героїня одного класичного фільму: «Как мне эта должность досталась – вспоминать противно».

Як формують команду українські політичні діячі:

  1. Куми – займають найкращі та найвищі посади, якнайближче до фінансів.
  2. Холуї – вища каста жополизів, які добре себе зарекомендували за багато років.
  3. Підхолуї – це ті, які хочуть зайняти місце холуїв і будуть виконувати все, що їм наказують.
  4. Холуйчики – регіональні чиновники, які готові на все, щоб перейти у вищий ранг.
  5. Шістки – ці готові служити будь-якій владі, аби лиш бути біля державного корита. Вони не дуже хочуть підніматись кар’єрними сходами, адже рівень їхнього інтелекту не дає їм можливості бути інтриганами. Вони здатні тільки виконувати замовлення, які надходять зверху, навіть якщо ці замовлення злочинні.

Українська кадрова політика всі роки незалежності формувалась саме на таких принципах. Певен, що кожен, хто читає мій блог, може знайти таких чиновників у себе в області, районі, місті, селі.

До верхнього ешелону увійшли Луценко, Гройсман, Ложкін, Косюк, Кононенко, Грицак, Гонтарєва, Стець, Кубів. Найяскравіший з них – Юрій Луценко, людина абсолютно безпринципна, потенційний зрадник, зі схильністю до алкоголізму. Він нагадує мені персонажа фільму «Операція И та інші пригоди Шурика».

Луценко дуже активно включився у передвиборчу кампанію. Найяскравіша його фраза, яка добре запам’яталась, стосувалась другого туру виборів. Мовляв, навіщо вам другий тур, давайте обирати президента у першому турі, а на зекономлені гроші купимо кілька американських військових вертольотів. У нас люди дуже заощадливі й довірливі – обрали в першому турі, але американських вертольотів так і не отримали.

Агітувати за себе тимчасовий уряд (Яценюка, Авакова, Турчинова, Пашинського, Парубія, Петренка) Порошенкові не треба було. У них на руках стільки крові людей, за ними такий шлейф злочинів проти українців, що вони й так будуть готові виконати будь-які накази і замовлення. Від самого початку їм було відведено роль шісток. А щоб вони не бунтували, треба було виділити їм місце біля корита. З цього місця, підкусюючи один одного, вони з жадібністю гавкатимуть все, що їм буде наказано.

Звісно, вони з цим не згідні, їхні амбіції вимагають більшого. Але для Порошенка вони наразі шістки, які повинні робити все, що їм скажуть. Зокрема – відволікати на себе увесь бруд злочинних дій.

Було ще багато чого – брехні, обіцянок, клятв, зобов’язань. Чого тільки не скажеш і не наобіцяєш, аби лиш отримати вільний доступ до державного корита. А потім якось воно буде. Як кажуть українці: «ще такого не було, щоб якось воно не було». Бачили очі, що вибирали.

Далі буде…

ОРД

Сохранить

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ