Вы находитесь здесь:Главная/Новости России/Павел Дуров погряз в растратах - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
25.09.2016

Депутат обласної ради заперечив членство в таємному ордені та роботу на ФСБ Избранное

Опубликовано в Новости Винницы

Нещодавно на каналі ІСТV в матеріалах програми “Секретний фронт”  була озвучена інформація, що в Україні під прикриттям  таємничої масонської ложі “Ордена Святого Станіслава” фактично працювала створена російськими спецслужбами організація. Зареєстрований в травні 1999 року “Орден Святого Станілава”  бувфактично  “п‘ятою колоною Кремля», до якої вербувались представники вищих ешелонів української влади. 

 Були в цьому закритому клубі такі одіозні особистості, як Микола Азаров, Дмитро Табачник та Володимир Рибак, екс-міністр оборони Кузьмук, покійні міністр транспорту Георгій Кирпа та екс-міністр МВС Юрій Кравченко (обидва була знайдені мертвими зслідами вогнепальних поранень після перемоги Помаранчевої революції), Таісія Повалій, Ян Табачник, Йосип Кобзон та інші. Орден   сприяв швидкому кар‘єрному зростанню його членів та призначенню на керівні посади. Отже зацікавленість була з обох сторін - людина отримувала бажане крісло, натомість російські спецлужби - можливість контролювати не лише особу, але й певну сферудіяльності українського суспільства. Особливо багато таких людей за словами експертів було саме у військовому секторі, навіть у генеральських погонах. Та були і менші “сошки”, наприклад на Харківщині, які займалися виготовленням зброї та рейдерськими захопленнями.

 На Вінниччині серед орденоносців засвітилось кілька осіб, які вже пішли у небуття з політичного Олімпу області. Та є і такі, які і нині мають владні повноваження. Зокрема,  голова постійної комісії обласної Радиз питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, депутат Вінницької обласної ради  від “Батьківщини”. Місцеві ЗМІ теж не оминули увагою цю інформацію.

 Ми запитали у Геннадія Федоровича з приводу його членства у закритому клубі “Ордена Святого Станіслава”. Депутат відповів, що не має відношення до цієї організації, свого часу  він просто став жертвою провокації. 

 “Я не вхожу до ордена Святого Станіслава, не вхожу. Коли я працював у Чернівецькій області випадково заийшли до мене ці представники, вони, фотографуючи, вручили мені якусь грамоту. Тобто я не розібравшись в чому зміст взяв грамоту, а вони зробили фотографію. Тобто це фактично була підстава, коли я працював в адміністрації  у Чернівецької області”, - зазначив чоловік.

 “Батьківщинивець” також пояснив причини, чому він не може входити до таємної організації:

 “Я православний чоловік, я християнин, я допомагаю церквам. Я в свому рідному селі розписав церкву. Можна запитати і у владики Сімеона, і у владики Онуфрія, всі роки  розвитку православ‘я на Україні я є християнином, я є православним чоловіком”.

 Осіб, які зробили внесок у будівництво храму, або його внутрішнього убранства називають ктиторами. За ктиторів у храмах священники моляться вічно. Ми повідомили цю гарну новину Геннадію Федоровичу, що добряче потішило чоловіка.

 “Це добре, що за моє здоров‘я моляться.  Я  навіть можу вам показати фотографії, що батюшки моляться за мене”, - сказав депутат. 


 http://vn.presspoint.in.ua/2016/09/24/48174

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ