Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Кожемякин Андрей
21.09.2016

Заява про засудження дій Б. Тарасюка Избранное

Опубликовано в Новости Житомира

Заява

позачергової Конференції Житомирської обласної (крайової) організації

Народного Руху України

 

   

 

                                         Про засудження дій Б. Тарасюка

 

 

     В 2003 році головою Народного Руху України було обрано комуніста Б. І. Тарасюка.

     Народний депутат України, засновник Руху Я. Кендзьор з трибуни Верховної Ради назвав його агентом КДБ під псевдо «Волинський».

     Зайнявши посаду голови Руху, Б. Тарасюк почав не розбудовувати, а нищити рухівські структури.

     Однією з перших організацій в опалу Б. Тарасюку потрапила Житомирська обласна (крайова) організація НРУ.

      Протягом шести місяців він проводив різні перевірки, влаштовував інтриги в районних організаціях. Але в нього нічого не виходило.

       Тоді він прямо в вічі сказав голові ЖОО НРУ О. Лагнюку скласти повноваження та вийти з членів Руху, щоб не заважати йому, якщо він вболіває за Житомирський Рух. Що згодом Лагнюк О. М.  і зробив.

     Протягом 10–ти річного керування Тарасюк знищив усі районні та міські організації, первинні осередки перестали діяти.

     За позовом обласної податкової інспекції рішенням суду припинено юридичну діяльність ЖОО НРУ, ЖМО НРУ, Новоград-Волинської МО НРУ.

     ЖОО НРУ не проводила жодних акцій, була відсутня в ЗМІ, не брала участі у виборчих перегонах протягом останніх 13-ти років. Члени Руху розбіглись по інших політичних силах. А сам Б. Тарасюк опинився заступником голови ВО «Батьківщина», прихопивши із собою списки членів НРУ. Втрачено реєстраційні документи, печатки, облікові картки, документацію, оргтехніку, меблі, офіси обласної та п’яти районних організацій.

     Сьогодні ми заявляємо про відновлення діяльності рухівських організацій у всіх районах області. Повертаємо назад рухівців і залучаємо нових. Виграли суди та відновили юридичну діяльність організацій.

     Ми не будемо втручатись у діяльність інших крайових організацій, але і не дозволимо іншим диктувати як  нам працювати.

      Ми готові до співпраці в одній потужній рухівській сім’ї та  допомагати керівництву партії у поверненні колишньої слави Руху.

 

Слава Україні!

 Голова ЖОО НРУ                                                               О. Лагнюк

Рух діє.

 

 

     18 вересня 2016 року в конференц-залі готелю «Житомир» відбулась позачергова Конференція Житомирської обласної (крайової) організації Народного Руху України. В роботі конференції взяли участь делегати, які представляли всі районні та міські організації Руху.

     За шість місяців, які минули, рухівці Житомирщини вдалось відновити діяльність усіх районних та міських організацій,  а також третину первинних осередків НРУ. Окрім організаційної роботи, проводились різні політичні заходи, відстоювались інтереси громадян в Брусилівському, Новоград-Волинському, Малинському, Ружинському районах та м. Житомир. Рухівці активно приймають участь у волонтерському русі, допомагаючи армії. Активісти Руху активно виступали на телебаченні, друкувались у газетах та на електронних носіях.

     Делегати конференції пообіцяли і надалі прикладати зусиль по відновленню рухівських структур.

     За пропозицією районних та міських, організацій одночасно обрано головою Житомирської обласної (крайової) організації Народного Руху України Олега Лагнюка, заступником Богдана Фещенка (розвідника батальйону “Айдар”), головою Управи Олександра Ганченка, активного волонтера. Сформовано новий Провід та Раду ЖОО НРУ.

      Заступник голови Руху Віктор Косарчук подякував рухівцям за відродженням легендарної партії на Житомирщині та нагородив найбільш активних відзнаками партії та Почесними Грамотами.

 Прес-служба ЖОО НРУ

 

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ