Вы находитесь здесь:Главная/Резонанс/Чому ректор Наталія Лазаренко приховала злочин? У вінницькому педунівері знущалися над студенткою і знімали відео
21.09.2016

Екс-начальник закарпатської міліції С.Шаранич організовує перекриття кордону Избранное

Опубликовано в Новости Ужгорода

В Закарпатській області з 17 вересня КПП “Ужгород” на кордоні зі Словаччиною залишається заблокованим власниками автомобілів з іноземною реєстрацією пише авторитетний сайт КОМПРОМАТ. Нечисленні активісти на чолі з Павлом Павловим вимагають то одні вимоги то інші - щоб машинам із номерами Євросоюзу дозволили перебувати в Україні хоча б кілька місяців, щоб виділили окрему смугу для пересічників. Коли ж, протестівальникам на 4 день блокувань погодились виділити персональну смугу для перетину кордону, було висунуто нову вимогу - щоб відмінили «ганебний» закон щодо розмитнення і т.д.

Однак чогось ніхто не замислювався над питання чому так мало підтримки у організаторів та взагалі - чого, наприклад, їх не підтримали у Львівській, Чернівецькій областях, адже там теж багато власників автомобілей на іноземній реєстрації.

Для того щоб знайти відповідь на дане питання потрібно зрозуміти кому ж вигідне блокування і яка його кінцева мета. Мені вдалося зясувати наступне. Акцію перекриття кордону організував екс-начальник Закарпатської міліції С.Шаранич, через підконтрольних йому осіб з числа місцевих активістів - П.Павлова, М.Желізняка яких, за часи керування закарпатською міліцією, він пролобіював в «Громадську раду при УМВСУ в Закарпатській області» для повного її контролю. За задумом Шаранича акція повинна було тривати не більше доби - для «розкрутки» П.Павлова як нового «лідера знедоленних», а вподальшому впихнути його в будь-яку партію, яка балатуватиметься до різного роду рад та вкиду в ЗМІ інформації що на Закарпатті «бурлить». Однак, бездіяльність поліції, на якій наголошує навіть губернатор Г.Москаль, дала змогу організаторам «підкоректувати» саму акцію та отримати інші вводні від «Київського патрона».

Та х тож це такий патрон? Що ж насправді криється за цим перекриттям?

У засобах масової інформації неоднарозово наголошувалося, що Шаранич є ставлеником В.Медведчука. Однією з головних цілей Медведчука та його кремлівських друзів є створення зон соціальної нестабільності на території всієї країни, які мають стати індикатором загальнодержавного соціального вибуху. При цьому, підгрунття до соціальних акцій носить індивідуальний характер в кожному регіоні, та є одним із найбільш затребуваних в кожном у регіоні. Як приклад в Закарпатті було вибрано проблематику «пересічки». Ось і отримав Шаранич вже «не міліцейське завдання» організувати таку акцію. Сама «корекція акції» полягала у продовженні строку перекриття та організації поїздки в столицю. Цим пояснюються зміни вимог протестувальників. А для організації виїзду блокувальників в м.Київ, на Закарпаття терміново приїхав один із підданих Медведчука Сашко Чернявський.

Пересічні закарпатці вже почали відчувати на собі наслідки блокування. Ряд осіб, які не були усвідомлені в тонкощах законодавства, спробували апелювати на те, що не перетнули кордону, протягом необхідних 5 діб у звязку з блокуванням кордону активістами. На доводи людей співробітники митниць апелюють на можливість «пересічки» в інших пунктах пропуску та накладають на власників авто відповідні штрафні санкції. А вони за порушення транзиту є суттєвими - при перевищенні 5-ти денного строку на одну добу - 175 гривень, на дві - 3200, більше - 8500 грн.

І виникає питання - чи повернуть пан Шаранич і його протестувальники ті суми коштів, які закарпатці витратять з власного гаманця на погашення штрафів за нездійснення «пересічки». І відповідь тут беззаперечна - «звісно ні».

Очевидним є одне - істинна мета блокування кордону, яке підтримує меншість власників автомобілів з іноземною реєстрацією, є не турбота про автомобілістів а створення осередку нестабільності в регіоні, який штучно підігріватиметься до «зручного моменту» час настання якого вже визначається в застінках Кремля. 

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ