Вы находитесь здесь:Главная/ Киев - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
28.07.2016

“Путін у білому халаті”

Опубликовано в Новости Киева

"Тільки не в 9 лікарню! Тільки не к Валюку!" - кричала мешканка одного з районів Києва, коли її забрала карета швидкої допомоги.

 

Слово «кров» для українців зараз асоціюється насамперед з війною. Але є те, що за огидністю може змагатися з путінської агресією. Для деяких кров – це те, на чому вони роблять гроші. Особливо моторошно, коли цим займаються люди в білих халатах.

Сказане безпосередньо стосується, на жаль, однією з найбільших київських лікарень, яка, судячи з обсягу грошових вливань, могла б бути однією з кращих в усій Україні. Йдеться про Київську міську клінічничну лікарню №9.

Ця лікарня входить в десятку закладів, які отримують найбільші суми зі столичного бюджету серед 110 медичних установ, опікуваних департаментом охорони здоров’я КМДА. Згідно зі звітом КМДА щодо фінансування бюджетних установ за 2015 рік, із загального фонду міського бюджету в КМКЛ №9 надійшло 54,8 млн грн, із спеціального фонду – ще 1,5 млн грн. Серед інших міських кліник більшими надходженнями з бюджету столиці можуть похвалитися тільки КМКЛ №1, №3 та №8.

Міська влада прагне не обділяти фінансуванням 9-у лікарню, оскільки вона єдина в столиці має відділення гематологічного профілю. Там лікують тих, хто страждає страшною недугою – раком крові.

Але столичний бюджет – не єдиний і навіть не головний донор КМКЛ №9. У лікарні є й інші джерела фінансування, які в минулому році забезпечили їй доходів на суму майже 92 млн грн. Згідно з офіційною фінансовою звітностю лікарні, майже 1 млн грн надійшло у вигляді оплати послуг і 90,6 млн грн – з інших джерел власних надходжень, в т.ч. у вигляді благодійних внесків пацієнтів. Таким чином, загальна сума фінансування КМКЛ №9 з усіх джерел за минулий рік склала майже 150 млн грн.

Не вмирайте по обіду. Ми не працюємо.Навіть морг працює до обіду.

Лікарня розташована на вулиці Ризькій, 1 – в мальовничому місці біля парку «Сирецький Гай» в Шевченківському районі. Головлікар Михайло Валюк займає це крісло з 1999 року, тобто вже 17 років. Він був депутатом Київради і Шевченківської райради, має безліч зв’язків і знайомств на різних рівнях влади, і в цьому теж одне з пояснень, чому очолювана ним лікарня входить в число лідерів за обсягами фінансування та відсутності контролю з боку влади. Запитайте, коли був проведений фінансовий аудит даного закладу?

Проте, КМКЛ №9 тримає в той же час інше, сумне лідерство – сама «хамська» лікарня з налагодженим механізмом викачування грошей з пацієнтів. Причому про лікуючих лікарів можна зустріти різні думки, від дуже поганих до дуже хороших. Але умови утримання, з якими стикаються хворі, в один голос описуються як «жахливі» і навіть «вбивчі», в прямому сенсі цього слова. Виникає підозра, що десятки мільйонів йдуть не на потреби лікарні та пацієнтів, а на особисті потреби тих, хто розпоряджається цими грошима, ну і на відкати посібникам у владних кабінетах.

Зовсім недавно, 6 липня, своїми враженнями поділилася Марія Олександрівна (прізвища пацієнтів і лікарів, крім головлікаря, змінені), яка півроку пролежала в відділенні №1 гематології з раком крові. Ще раз підкреслимо: це саме те захворювання, про боротьбу з яким любить згадувати головлікар Михайло Валюк, коли вибиває для лікарні додаткове фінансування. Ось що розповідає Марія Олександрівна:

«Помістили мене в загальну палату. Я думаю, що була ще маленькою дитиною, коли в цій палаті робили ремонт: кран, що постійно тече, вмираюча сантехніка, пилесборні штори, таргани, що живуть під роздутим, потрісканим лінолеумом. У відділенні пару древніх холодильників, ніяких каганців, ЗАГАЛЬНІ старі туалети для всіх хворих, про душ мріяти навіть не можна … Щоб ви розуміли, лікувати рак крові дуже складно … Важко. Переживаючи курс за курсом хімії, ти живеш з 2-ма сторонніми хворими, яким не легше, ніж тобі. Палата крихітна, ніякого гардероба в лікарні, відвідувачі в верхньому одязі заходять в палати, де лежать люди з відсутнім імунітетом, без лейкоцитів, тромбоцитів, на низькому гемоглобіні … ».

Губит людей не пиво, губит людей водаДушова працює тільки 2 годи на добу.

Безліч відгуків, жодного позитивного, про КМКЛ №9 можна знайти на сайтах «Наш Київ», «Корисна картка», HnB.com.ua, Link.ua та інших. Наведемо лише кілька з оцінок, які надійшли у 2016 році, хоча в попередніх роках ситуація була аналогічною. У них відбивається біль і крик відчаю хворих і їх близьких, які зіштовхнулися з лікарнею під керівництвом Валюк.

Олена, 2 березня:

«Проклята лікарня зі стовідсотковою смертністю. Зате подивіться на бриліки лікарів – всі тільки в кишеню заглядають, є там конверт чи ні».

Оля, 11 березня:

«Персонал в лікарні – рідкісні виродки. Склалося враження, що їхнє життєве кредо – це доводити людей до труни. Ліки, які виділяють за державною програмою, просто продають. Все відбувається з легкого благословення керівництва, яке заодно встановлює і контролює ціни на держ. медикаменти. Оплата послуг лікарів ніяк не відіб’ється на ставленні до пацієнтів … Люди, біжіть звідти, НЕ ЛІКУЮТЬ там! »

Гість 28 червня:

«А ще вражає бездушність персоналу. Тварі! Смішно, що вважають себе Вищими істотами. Ставлення до людей, як до худоби. Давайте гроші, будемо лікуваті. Але лікарі зовсім пацієнтамі не цікавляться. І завжди говорять: не подобається, лікуйтеся десь ».

Юлія, 22 лютого:

«11 лютого 2016 року по” швидкій “приїхала в чергову лікарню №9 (Ризька 1) з підозрою на апендицит в хірургічне відділення. Лікар призначив курс антибіотиків і постільний режим. І тут почався КОШМАР:
– Антисанітарія та бруд в палатах і санвузлах;
– Сіро-чорне в дірках постільна білизна;
– Іржаві від сечі і крові вицвілі матраци;
– Непрацюючі світильники;
– Бігають всюди таргани;
– Санітарки возять брудною ганчіркою з однієї палати в іншу, не полоскають, а переставляютьи відро з такою ж брудною водою;
– Страхітливе ставлення персоналу (без бейджиків). Дізнатися прізвище нереально;
– Градусник несуть до хворого з температурою 39,6 ° на протязі 2 годин, примовляючи: “ти тут не одна”… Огидно те, що в цій лікарні “рука руку миє”, “корупція процвітає”, від армії “відмивають”, лікарська етика зовсім відсутня. І це не гучні слова. Лікарі не реагують на скарги пацієнтів, а навпаки, всім своїм виглядом показують: “не подобається – йди і лікуйся в іншому місці” … Наше життя в руках рвачів!!! »

Харчоблок. Тут пахне зовсім не турботою про чистоту.Харчоблок. Тут пахне зовсім не турботою про чистоту.

Світлана, 30 травня:

«Це страшний заклад. Мій батько потрапив туди по швидкій з інсультом в п’ятницю. Сьогодні понеділок. Йому стає все гірше і гірше, а всім наплювати. За вказівкою лікаря я купила для нього медикаментів на кілька тисяч гривень, але не впевнена, що саме ці медикаменти йому колють і вливають через крапельницю.
Умови, як в концтаборі. Стан мого тата не дозволяє його транспортувати в іншу лікарню. Я віруюча людина і не хочу нікого проклинати. Але я впевнена, що ці сволоти будуть жорстоко покарані до сьомого коліна».

Такі враження про медичний заклад, який отримав в минулому році майже 150 млн грн. Цікаво, на що ж насправді витрачає ці кошти головлікар Михайло Валюк, якщо довірена йому лікарня знаходиться в такому стані.

http://hunta.info

 

Сохранить

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ

Ливинский Михаил Ляшко Олег Мартыненко Николай Марчук Евгений Медведчук Виктор Мельник Юрий Мирошниченко Юрий Немыря Григорий Новицкий Владимир Огрызко Владимир UkrOboronPromАваков Арсен АВАНТ - БАНК (Ярема Савченко Лебедев)Агатий ВладимирАдвокат и юрист в Виннице (Вінниці)Азаров НиколайАкимова ИринаАлекперовАлексей Савченко | Авант банкАлексей ФедорычевАндрей ВаврышАндрей Довбенко (Андреас Неоклеус энд Ко)АНТИКОРАнтикорАнтикоррупционная политикаАнтикоррупционный комитетАнтикоррупционный порталАнтикоррупционный портал - антикор - job-sbu.orgАнтикоррупция и люстрация Антикорупциооный порталАнтикорупцияАрбузов СергейАртем Тимченко - Искра НьюзАстрологАхметов РинатБатальон АйдарБережная ИринаБерезенко СергейБилоконь НиколайБогартирьова Раїса - РаисаБоголюбов Геннадий Бойко Юрий Бродский Михаил БуяджиВакарчук Иван Ванга - Предсказания ВангиВасадзе Тариэл Василиса ВолодинаВасюник ИванВасюник Иван Вилкул Елена Винский Иосиф Вовкун Василий Военное положениеВольф Мессинг предсказания биографияГайдук Виталий Гелетей ВалерийГенадий Кернес убит- Гепа раненГерасимьюк Ольга Геращенко Ирина Герман Анна Герман Лиллевяли и Виктор ЛиллевялиГиркин - Стрелок - БесГладчук ВадимГонгадзе Георгий - Гия Гонгадзе Гонтарева Валерия Гордон Дмитрий - БульварГрицак ВасилийГриценкоГройсман ВладимирГубський Богдан Данилишин Богдан Дворецкий ИгорьДемаркация - ГраницаДемчак РусланДенисова ЛюдмилаДенисова Людмила Джарты Василий Дмитрий Фирташ - Арестован ФирташДмитрий Ярош - Правый секторДовгий ОлесьДовгий Олесь Довгий Олесь ДУБЛЬДомбровский АлександрДорошенко Михаил Досье - секс скандалДрозденко Максим Дурдом - политический дурдомЕфименко Константин Ехануров ЮрийЖвания - Давид ЖванияЖеваго Константин Жеваго КонстантинЖК AVALON 5 / АВАЛОН 5Закон ОРДЗахарченко ВиталийЗварич РоманЗварыч Роман ЗвягильскийЗинченко Александр Иванчук АндрейИваньков Вячеслав - ЯпончикИгорь ШкиряИсаенко ДмитрийКазахстанская Ванга Вера Лион - Казахская ВангаКалетник ИгорьКальцев Владимир Каськив Владислав КиборгиКивалов СергейКиллеры - киллерКинах Анатолий Кириленко Вячеслав Климкин Павел - Павло КлімкінКличко ВиталийКлюев Андрей Клюев Сергей Князевич Руслан Кожемякин Андрей Кожемякин Андрей Колесников Борис Колобов ЮрийКоломойский убит - Коломойский свадьба Кернес и АхметовКомпроматКонстантин БрыльКонфликтные новостиКонфликтный пиарКоролевская НатальяКоролевская НатальяКраснокутский СергейКрупко Петр Ксензенко Валерий Курченко СергейЛарин СергейЛевочкин СергейЛевочкин Сергей Литвин ВладимирЛуценко ЮрийЛяшко ОлегМайдан 3.0 - новый майданМедведчук ВикторМИЗРАХ ИГОРЬМирошниченко НиколайНадрага ВасилийНаливайченко ВалентинНиколай Катеринчук - Микола КатеринчукНострадамус - Предсказания НострадамусаОнул Николай ОРДОстровПабат АлександрПаракуда ОлегПеревал ДятловаПилипишин ВикторПоплавский МихаилПорошенко ПётрПортал КомпроматПортников ВиталийПортнов АндрейПредсказания для Украины - России - ПутинаПредсказания на 2015 годПрисяжнюк Николай Присяжнюк НиколайПрогнимак АлександрПрутник Эдуард Путин вылетел в КиевПутин хуйло - ДещицяПшонка Артем Райнин Игорь Референдум в КрымуСавченко Игорь Сапрыкина Лариса Сафиуллин Равиль СБУСергей Пашинский Сивкович Владимир Симоненко ПетроСлавянск Бабай Штепа СтрелокСоколСольвар РусланСольвар РусланСотник ПарасюкСпротив - Нацбюро - НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИСтарух Александр Степан БандераСу-24 - Су-25Татьяна Чорновол - Тетяна ЧорноволТемаТимошенко ЮлияТищенко ЕленаТретьяков АлександрТурчинов АлександрТягнибок ОлегУКРЗАЛИЗНЫЦЯУкроборонпромУкроборонпромУКРПЛАСТИК - Ирина МирошникУкрпластик - Ирина МирошникУКРПОЧТА (УКРПОШТА)УкрспецэкспортУрбанский АлександрУрбанский АнатолийФукс ГеннадийХайВейХаял Алекперов - Предсказания Хаяла АлекпероваХвыля - ХвиляХомутынник Виталий Хорошковский ВалерийХорошковский ВалерийХорошковский Валерий Цушко Василь - ВасилийЦыплаков РусланЧастичная мобилизация - часткова мобілізаціяЧекальский Юрий Чередниченко Юрий Черкаска Валерий Черняк Евгений (ТМ Хортица, Global Spirits)ЧОРНОИВАН ТАРАСШамилов ВладимирШепелев ОлександрШлайфер Виталий Ярославський ОлександрЯрошенко ФедорЯценко АнтонЯценюк АрсенийЯцуба Владимир