Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Кивалов Сергей
13.10.2015

Дрібний чиновник ДФС під заступництвом ГПУ за місяць вкрав у держави 440 млн. грн.

Опубликовано в Новости Львова

За допомогою корупційних схем та фінансових махінацій заступник начальника департаменту САТ ДФС Валерий Кондратюк та власник ЗАТ «Львівська тютюнова фабрика» лише за місяць привласнили понад 440 мільйонів гривень. Про це у коментарі нашому виданню заявив економiчний експерт Юрiй Гошман.



 «ЗАТ «Львівська тютюнова фабрика» замовило в ДФС і отримало через Кондратюка 80 мільйонів марок акзизного збору для виробництва сигар ти сигарил. Але клеїли ці марки на звичайні сигарети з фільтром. Розмір мита на сигари та сигарили становить 0.43 грн., а для цигарок – 6,3 грн. Можна легко порахувати, що з проданих 80 мільйонів пачок сигарет «Львівської тютюнової фабрики» держава недоотримала 440 мільйонів гривень», - сказав Юрiй Гошман.

 Експерт наголосив, що за його інформацією значну частину привласнених коштів отримав Генеральний прокурор Віктор Шокін. «Нажаль єдині реформи, які відбулися у ДФС та органах прокуратури – це реформи корупційних схем. Ці схеми стали більш численні та біль масштабні», - відмітив експерт.

 КОМПРОМАТ

Оставить комментарий

2 комментарии

  • Комментировать asKepem3owqf 18.12.2016

    malegra dxt adalat without prescription online prescription free zoloft provera clomid order antibiotics tetracycline no prescription generic glucotrol danazol prednisone 5 mg prednisone 20mg ampicillin 500 mg

  • Комментировать шш 11.01.2016

    Ринат Ахметов: -Я создал русский террористический батальйон "Восток" и финансировал антиукраинский переворот на Донбасе. Сегодня я-успешный украинский олигарх.Дружу с Президентом. -А что ты,Гена сделал со своим Беней? Уничтожил "Новороссию" на Юго-Востоке? Создавал украинские добровольческие батальйоны "Днепр-1", "Днепр-2","Донбас"?Финансировал "правосеков"? Сегодня ты-заключенный Лукяновского СИЗО. То кто у нас идийот?"

 
 

СМАРТ-БЛОГИ