Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Паракуда Олег/Биография Олега Паракуды
12.10.2015

Сергій Павлюк: "Успіх – результат важкої і постійної праці над собою"

Опубликовано в Новости Винницы

Журнал «РЕЙТИНГ» – іміджевий ресурс країни, а також бренд №1 за ступенем довіри до експертної інформації в Україні. Читачі ділового видання «РЕЙТИНГ» мають доступ до інформації, якій довіряють лідери політики і бізнесу. Аудиторія журналу «РЕЙТИНГ» – перші особи, від олігархів і топ-менеджерів найбільших компаній, до експертів і аналітиків. Видання регулярно публікує інтерв'ю з бізнесменами, політиками, представниками еліти країни, аналітичні огляди та завжди об'єктивні рейтинги, які допомагають втриматися на хвилі останніх подій.

Щорічно журнал складає рейтинг найбільш успішних представників бізнесу, громадських діячів. На цей раз в топ список потрапив відомий вінницький юрист, адвокат з більш ніж 10-річним стажем роботи в юридичній сфері, засновник юридичної агенції «ВАРУНА», кандидат у депутати до Вінницької обласної ради від Калинівського району – Сергій Павлюк.

 

"Успіх для мене – це досягнення запланованих цілей"

Для одного успіх – це впізнаваність, для іншого – фінансова стабільність, для третього – влада над людьми. Сергій Павлюк – це та людина, про яку кажуть – "зробив себе сам"

Усвідомлення майбутнього напрямку своєї діяльності прийшло до Сергій Павлюка ще у школі. Шкільний вчитель зміг зацікавити, надихнути і направити у правовий напрямок. Він же дав перші знання, завдяки яким Сергій отримав не одну перемогу в шкільних олімпіадах з права. Свою трудову діяльність розпочав у віці 20 років, під час навчання у Тернопільському національному економічному університеті. Тоді він працював на посаді юрисконсульта підприємства "Укренергомонтаж".

 

"Шлях до створення юридичної агенції"

У період 1998 – 2004 років Сергій Павлюк здобував свій професіональний досвід, працюючи юристом у вінницьких фірмах. Також під час роботи до Сергія прийшов досвід роботи не тільки у якості юриста, а і у якості менеджера. У 2004 році Сергій Павлюк отримав статус суб'єкта підприємницької діяльності з надання юридичних послуг. Протягом 2005-2008 років відбувався бурхливий розвиток юридичного ринку, саме тоді Сергій Павлюк зробив крок для заснування юридичної фірми. У 2006 році Сергій Павлюк заснував приватне підприємство "Юридична агенція «ВАРУНА», в якому він є директором. Як каже пан Сергій: "Юридичний бізнес – це сфера послуг, де вирішальне значення має людський фактор. Коли приймається рішення про створення юридичної фірми – повинен бути моральний та професійний рівень, а також амбіції. А коли до цього додається тверезий розрахунок, виходить ідеальний фундамент для побудови юридичної фірми."

 

"Професійні досягнення та плани на майбутнє"

Сьогодні агенція «ВАРУНА» співпрацює з асоціацією «Євроюріс Україна», яка є національним відділенням великої мережі європейських юридичних фірм Eurojuris international. До складу цієї мережі входять більш як 650 юридичних фірм (з загальним штатом у 5000 юристів) з 630 міст 40 країн світу. Агенція "ВАРУНА" займає 39 місце топ-рейтингу з 825 юридичних компаній України. Має сертифікат національного бізнес-рейтингу "Лідер галузі 2012". Також агенція відзначена дипломом регіонального конкурсу "Бізнес-еліта Поділля" у номінації "Довіра" 2014 року, та у номінації "Надійність" 2015 року. В рейтингу Національного бізнес-рейтингу агенція має золоту нагороду за показником фінансово-господарської діяльності. Спеціалізація агенції – банківське, податкове, сімейне та кримінальне право, а також цивільне господарювання. Також клієнтам надається правова допомога у вирішенні конфліктних ситуацій – від "правового аудиту", до захисту інтересів у судах. Плани на майбутнє агенції Сергій Павлюк характеризує наступним чином: "Розвиватися і ще раз розвиватися. Наша мета – це асоціювання ринку юридичних послуг Вінниці, в першу чергу, з нашою компанією"

 

"Допомога громадянам у захисті прав, та виведення цієї діяльності на новий рівень"

З 2015 року Сергій Павлюк займається адвокатською діяльністю. Має свідоцтво Національної асоціації адвокатів України, яке засвідчує право на заняття адвокатською діяльністю. На рахунку Сергія Павлюка сотні справ по захисту прав громадян. По допомогу звертаються абсолютно різні люди – від бізнесменів до простих робітників і всі вони отримують фахову та своєчасну допомогу.

Сергій Павлюк є одним із засновників центру правової та психологічної допомоги учасникам АТО та їхнім сім'ям, у якому бере безпосередню участь як юрист. Допомагає отримати відповідні документи, сприяє вирішенню житлових проблем та проблем соціального забезпечення громадян. Займається меценатством. За безпосередньої матеріально-фінансової допомоги Сергія Павлюка була побудована церкви в селі Порик Хмільницького району Вінницької області. Протягом багатьох років допомагає Брацлавській школі-інтернату для дітей-сиріт. Регулярно організовує для дітей культурні заходи - кінні поїздки.

Бажання допомогти людям і захистити їх права підштовхнуло Сергія Павлюка піти в політику. Для цього він зареєструвався кандидатом в депутати до Вінницької обласної ради від Калинівського району від Радикальної партії Олега Ляшка.

 

 

 

 

Сергій Павлюк – захистимо ваші права!

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ