Вы находитесь здесь:Главная/Раследования/ В Москве застрелен предполагаемый организатор убийства Деда Хасана
09.10.2015

У Франківську відбудеться презентація журналу “Modny Dom”

15 вересня, благодійний фонд “Майбутнє Прикарпаття” та центр естетичного виховання при Прикарпатському національному університеті “Marysia model management” зберуть дітей із сімей військових АТО у ресторані “Azteca”, що знаходиться в центрі Івано-Франківська. Про це повідомляє волонтер БО “Майбутнє Прикарпаття” Наталя Перцович.

Зберуться всі задля однієї мети – презентувати міжнародний глянцевий журнал “Modny Dom”, де публікувалися світлини дівчат із центру естетичного виховання Інеси Сичик та Євгенії Довгоніс. Обидві дівчинки увійшли до топ-100 моделей пострадянського простору. Євгенія – у категорії “kids”, а Інеса – серед дорослих дівчат. Також під час презентації можна буде почути розповіді Інеси та Євгенії про їхню співпрацю з журналом.

Перед тим ще буде презентація нового каверу від Марини Тимчук, яка є володаркою титулу “Перша віце-супермодель України “.

Буде там і Віталіна Шевчук, яку номіновано у категорії “Відкриття року” на Національній премії “Дитина року”. Незабаром Віталіна відправиться на цю церемонію зі своїми колегами по модельному цеху.

Усіх охочих запрошують до ресторану “Ацтека” – початок о 16.00, 15 вересня.

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ