Вы находитесь здесь:Главная/форум таможенников/ ОДЕССКАЯ ТАМОЖНЯ…
08.10.2015

Чому донька головного міліціянта Чернігівщини їде на безкоштовний відпочинок закордон з дітьми загиблих учасників АТО?

Опубликовано в Новости Чернигова

Донька начальника МВС в Чернігівській області Едуарда Альохіна їде на безкоштовний відпочинок закордон, до Мюнхена, разом із дітьми загиблих бійців АТО та переселенців.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє волонтерка Наталія Воскресенська.

Волонтерку дуже обурило те, що маючи статки, донька головного міліціянта їде на відпочинок замість тих дітей, які проживають у малозабезпечених родинах, після загибелі батька у зоні бойових дій, та дітей-переселенців.

«Я розумію, що Ваша дитина, так само, як і всі діти, потребує відпочинку, але я не повірю, що ваші прибутки не дозволяють відправити дитину на відпочинок власним коштом!! В той же час, деяким нужденним родинам військовослужбовців відмовлено, оскільки кількість місць обмежена», - пише Воскресенська.

В свою чергу, Едуард Альохін написав, що його донці поступила пропозиція поїхати на загальних засадах, оскільки вона є дитиною учасника АТО.

Читайте также: Друг Ляшко крышует титушек Корбана

«Як Ви знаєте, я такий же учасник АТО, як і багато інших, і воював реально! На передовій Дебальцевської дуги, село Чорнухине. Наголошую, ця пропозиція надійшла без всякого мого втручання і сприяння. Як мені вдалося з’ясувати, ця поїздка для дітей учасників АТО, яким я законно являюся»,- зазначив Альохін.


Автор: Чернігівщина: події і коментарі

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ