Вы находитесь здесь:Главная/Разделы/Спорт/Любимая женщина Костина приросла элитной недвижимостью
08.10.2015

Сергій Павлюк: успіх - результат ВАЖКОЇ і постійної роботи над собою

Опубликовано в Новости Винницы

Для одного успіх - це впізнаваність, для іншого – фінансова стабільність, для третього – влада над людьми. Але у всіх цих людей є деякі спільні риси, що допомогли їм стати такими, якими вони є. Наш співрозмовник – людина, про яку кажуть, що він зробив себе сам, яка, незважаючи на молодий вік, створила компанію, що має незаперечну репутацію на ринку юридичних послуг Вінниччини. Отже, про шлях до успіху – у розмові з керівником юридичної агенції «ВАРУНА» - Павлюком Сергієм Миколайовичем.

 Р.: Сергію, що Ви вкладаєте у поняття успіх і чи відносите себе до успішних людей?

С.П.: Для мене успіх – це досягнення запланованих цілей, а успішність – процес, на який кожна людина програмує себе самостійно. Діяльність, якою нині займаюся, приносить не лише задоволення, а й користь іншим людям, у мене чудова сім’я, а отже, я – успішний...

Р.: Як ви обрали свою професію?

С.П.: Я не можу сказати, що довго обирав професію, рішення прийшло до мене досить рано. В школі мені пощастило з вчителем, який спочатку зацікавив, а вже потім вчив, надихав і спрямовував в правовий напрямок. Під його керівництвом я отримав не одну перемогу в шкільних олімпіадах з права.

Р.: Сергію, а з чого розпочинали свою кар’єру? Де працювали на початку?

С.П.: З 1998-го по 2004 рік я працював у вінницьких фірмах юристом. Працюючи у цих компаніях, набував необхідного досвіду не лише як юрист але й як менеджер. В 2005 році київська юридична фірма «Партнер» вирішила відкрити свою філію у Вінниці, у якій я був, до речі, першим найнятим юристом. Там я пропрацював близько року, перейняв багато позитивних речей, які реалізовувалися у компанії. Партнери тієї фірми теж свого часу були початківцями, тож набутий досвід мені став у нагоді. Так починався мій шлях до створення власної юридичної фірми – юридичної агенції «Правочин».

Р.: Ваша фірма з’явилася в 2006 році, тобто не в найкращий час для створення фірм. Чому ви вирішили зробити це саме тоді?

С.П.: В кінці 2005 року було важко щось передбачити, але мій оптимізм себе виправдав. Протягом 2005-2008 років відбувався бурхливий розвиток юридичного ринку, тому я зробив правильний та логічний крок для фірми, заснувавши її саме тоді. Юридичний бізнес — це сфера послуг, де вирішальне значення має людський фактор. Коли приймається рішення про створення юридичної фірми — повинен бути відповідний моральний та професійний рівень, а також певні амбіції. Тобто людина, як кажуть, повинна цим «горіти». Коли ще й додається тверезий розрахунок, виходить ідеальний фундамент для побудови юридичної фірми. Це в теорії. Реальне життя вносить корективи, але від цього стає навіть цікавіше.

Р.: Що означає Ваша назва?

С.П.: Наша назва пов’язана з новою планетою, відкритою в листопаді 2000 року. В свою чергу планету було названо на честь індуїстського бога Варуни. Варуна, в староіндійській міфології «вседержитель», всезнаючий і караючий бог-суддя? Він - втілення світового порядку і істини. Планету Варуна астрологи пов’язують з такими поняттями як широка популярність, вихід за встановлені межі, безсмертя в народній пам’яті і насамперед – зв’язок з законом, правосуддям, справедливістю.

Р.: На чому спеціалізується Ваша фірма сьогодні?

С.П.: Сьогодні „ВАРУНА” спеціалізується на банківському, податковому, сімейному та кримінальному праві. Крім того, ми пропонуємо своїм клієнтам правову допомогу у вирішенні конфліктних ситуацій, які виникають в господарських, цивільних, адміністративних, трудових, земельних правовідносинах: від надання консультацій до проведення „правового аудиту” та захисту інтересів клієнтів у судах. Ми не чекаємо доки у наших клієнтів виникнуть проблеми в сфері правозастосування, ми робимо все для того, щоб не допустити їх виникнення. Запорукою нашого успіху є висока кваліфікація наших юристів, досконале знання українського законодавства, творчий підхід і вміння стрімко реагувати на потреби наших клієнтів.

Р.: Що для Вас основне у бізнесі?

С.П.: У бізнесі для мене основними є дві складові: клієнти та наша команда. У першому випадку: якщо ми працюватимемо несумлінно, ми не матимемо ні клієнта, ні репутації, ні прибутку. В іншому – наша команда, це ті, хто розвиває компанію разом з нами, хто зміцнює нашу репутацію.

Р.: Які Ваші професійні досягнення?

С.П.: Уже в 2008 році Юридична агенція «ВАРУНА» по результатам досліджень українських юридичних видань названа в числі найбільш рекомендованих регіональних компаній України. В 2012 році «ВАРУНА» отримала золото національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі» серед юридичних копаній Вінницької області. У 2014 році підприємство отримало диплом конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» у номінації «Довіра».

Р.: Які Ваші професійні плани?

С.П.: Плани завжди одні: розвиватися і ще раз розвиватися. Докладати зусиль, щоб обличчя нашої фірми, наш бренд був упізнаваний, щоб нас асоціювали лише з якісними юридичними послугами. А особисто мені — розвиватися як керівнику, управлінцю, бо розвиватися лише як юристу вже недостатньо — потрібні інші якості. Наша мета – це асоціювання ринку юридичних послуг Вінниці, в першу чергу, з нашою компанією.

Р.: Сергію, як фахівець, які б поради Ви дали тим, хто думає розпочати власний бізнес?

С.П.: В першу чергу багато вчитися та працювати над собою, оскільки успіх компанії – це в першу чергу успіх особистості. Іти вперед не зупиняючись перед труднощами і звичайно більше оптимізму, бо це запорука Вашого успіху. Адже успішні люди намагаються досягти мети, навіть якщо здається, що шанси на успіх невеликі. Вони наполегливо борються і не бояться невдач. Перетворюйте невдачу в удачу. Щасливим людям теж не завжди щастить, але вони відносяться до невдач не так, як інші.Улюбленці долі знаходять плюси в своїх невдачах. Вони переконані, що будь-яка невдача згодом обернеться чимось позитивним. Так було у мене в 2004 році, я втратив роботу – невдача, але саме це підштовхнуло мене до створення власної юридичної компанії.

Р.: Секрет успіху Сергія Павлюка?

С.П.: Наполеглива праця. Люблю працювати, інколи можу до ночі бути в офісі, покращуючи власний бізнес. Для мене моя компанія – велика частина життя. Як росте компанія, зростає і моя особистість, мій досвід, з’являються нові ідеї, втілюються нові плани.

 материал з журналу РЕЙТИНГ

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ