Вы находитесь здесь:Главная/Новости Украины/В Минобразования назвали регионы Украины, где учебный год начнется дистанционно
03.10.2015

Новий ректор у ВНАУ, а корупція так і залишилася як при Калетнику…

Опубликовано в Новости Житомира
Шановні читачі, викладачі Вінницького національного аграрного університету, студенти.
За останній рік у засобах масової інформації було надруковано низьку публікацій про корупційні дії завідувача кафедри аграрного менеджменту, професора Мазура Анатолія Григоровича.
Ось вони:
http://vn.20minut.ua/Vid-Chytachiv/nelyudyanist-profesora-mazura-ag-e-golovnim-chinnikom-znischennya-faku-10405223.html
http://www.rassledovanie.org.ua/publ/korrupcija/stanet_li_predstavitel_kaletnika_professor_korrupcioner_mazur_rektorom_vnau/2-1-0-336
http://antikor.com.ua/articles/12597-koruptsija_po-kaletnikovsjki_v_osoblivo_velikih_rozmirah_u_vnau_do_jakih_pir_rigokomunisti_budutj_oc/print
http://www.habaram.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=26930:%D0%B2%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8F-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE&Itemid=171
http://vgau.univerlife.com/%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D1%83%D1%80-%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B9-%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87/p7066/
http://vsim.ua/Vid-Chytachiv/rozkvit-koruptsiyi-u-vinnitskomu-natsionalnomu-agrarnomu-universiteti-10409081.html
Колектив університету очікував, що з приходом нового ректора – Мазура Віктора Анатолійовича у червні 2015 почнуться зміни з очищення колективу від осіб які помічені у корупційних справах. А що ж сталося. Всі «корупціонери» так і працюють на своїх місцях.
Особливо, це стосується 70-річного пенсіонера, завідувача кафедри аграрного менеджменту- Мазура Анатолія Григоровича, який розуміючи про свій вік намагається здерти з викладачів та студентів якомога більше грошей за буть яку справу. Мазур А.Г. отримав підтримку від нового ректора, тому що на його кафедрі працює дружина ректора і це дозволило Мазуру А.Г. діяти ще більш безкарно.
Але колектив буде відстоювати свої права і намагатися очистити ВНАУ від корупціонерів, таких як Мазур А.Г. І не потрібно керівництву ВНАУ робити «корупціонерами» порядних викладачів, прикриваючи тим самим справжніх корупціонерів.
Слава Україні!
-70

Звернення викладачів кафедри


Автор - Колектив
•14.08.2015 09:32•#163
Шановні аноніми.
Звертаються до Вас співробітники кафедри аграрного менеджменту. Просимо не зводити наклепів на нашого керівника. За всі роки керівництва кафедрою Мазур А.Г. захищав інтереси кафедри, під його керівництвом кафедра стала однією з найпотужніших кафедр університету, є випусковою, викладачі кафедри повністю працюють на повні ставки.
Вельмишановні аноніми, якщо хтось і заслуговує посади завідувача даної кафедри, то це Мазур А.Г., адже:
1. Більшість наукової роботи кафедри виконується ним та його аспірантами, видана велика кількість посібників, монографій, захищена значна кількість кандидатських дисертацій, про яку професійну не відповідність посаді може йти мова?
2.Мазур А.Г. завжди толерантно поводить себе з працівниками кафедри навіть з тими, що можуть дозволити собі на засіданнях кафедри розмовляти на підвищених тонах.
3. Які порушення посадової інструкції дозволив собі Мазур А.Г ? Кафедра укомплектована і забезпечена дисциплінами, організована робота студентських гуртків, відкрита ініціативна тематика. Що з посадової інструкції не виконується Мазуром А.Г.?
4. Відповідно до рішення Вченої Ради викладачі, які займають адміністративні посади в навчальному навантаженні повинні мати лише 30% горлового навантаження, що в повній мірі дотримано проф. Мазуром А.Г.
5. Щодо штампування дипломних робіт – досить зводити наклепи на професора, адже всі студенти знають, що якщо хочеш самостійно писати дипломну, то кращий варіант Мазур А.Г. А от ті, хто ці наклепи пишуть мають обернено пропорційну славу.
6. Щодо дружини Ректора Мазур К.В. то за всі роки її роботи на кафедрі вона не вимагала жодних поблажок, відсоток горлового навантаження в неї вищий ніж середній по кафедрі. Вже багато років є заступником завідуючого кафедри та веде методичну роботу кафедри і на жодному з засідань не вимагала собі більше курсових чи дипломів ні ж інші ,так себе «люблячі провідні» викладачі кафедри.
7. Шановні «високо досвідчені» аноніми, якби ви вникали в щось, крім кількості своїх дипломників і курсових робіт то б знала, що в даний час розподіл навчального навантаження неможливий, адже невідомі результати вступної кампанії від яких напряму залежить навантаження нашої кафедри. Тим паче, що згідно вимог ректорату, розподіл навантаження проводиться прозоро на засіданні кафедри, у присутності всіх викладачів і асистентів! А такого засідання ще не було.
Ваш фальш-старт, характерна ознака кляузниці.
З повагою працівники кафедри аграрного менеджменту.
+69

Звернення про корупцію професора Мазура А.Г. у ВНАУ


Автор - vova
•13.08.2015 16:50•#162
Офіційне звернення викладачів кафедри аграрного менеджменту до Президента ВНАУ Калетніка Г.М.
Шановний Григорію Миколайовичу! Просимо Вас прийняти рішення щодо звільнення з посади завідувача кафедри аграрного менеджменту Мазура Анатолія Григоровича за не відповідність займаній посаді, порушення етики, порушення посадової інструкції, порушення вимог до забезпечення навчального процесу в плані професорського викладання дисциплін, організацію корупційного синдикату по «штампуванню» дипломів і курсових робіт організованою групою осіб, створення негативного клімату у колективі.
Ми розуміємо, що до Вас, як керівника ВНАУ доходить інформація про зловживання даної особи, але дій від Вас чомусь не має.
Ситуація щодо керівництва Мазуром А.Г. кафедрою значно погіршилась після того, як обрали ректором Мазура Віктора Анатолійовича, дружина якого працює на кафедрі аграрного менеджменту, що дозволило завідувачу кафедри не враховувати інтересів колективу і вести себе нікчемно, не етично і агресивно… Це створює не можливі умови до праці…
Просимо Вас прийняти рішення…
Викладачі кафедри

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ