Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Укрспецэкспорт
02.10.2015

А скоким она дала за то, что берет?

Опубликовано в Новости Винницы

Голова Вінницької ВО"Батьківщина" Людмила Щербаківська бере участь в прямому ефірі програми Політрада на каналі ВДТ.

26 вересня, Вінницька міська та обласна партійні організації ВО «Батьківщина», не дивлячись на провокації з боку партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» провели виборчі конференції згідно зареєстрованій адресі.

У конференції ВО «Батьківщина» взяв участь народний депутат України Вадим Івченко. «Я багато їжджу областями, але з таким стикаюся вперше. Щоб влада забороняла проводити наше партійне зібрання – такого ще ніде не було», – заявив він.
Адже, якби «батьківщинівці» змінили адресу проведення конференції не реєструючи її у територіальній виборчій комісії, конференція вважалася б не дійсною.

Голова Вінницької обласної партійної організації Людмила Щербаківська не розгубилася та вирішила провести відкриту для вінничан, конференцію просто неба.
«Незважаючи на те, що нам намагалися зірвати проведення конференції, я все одно задоволена потужною командою, сформованою з наших партійців. Ви бачили скільки нас сьогодні? І всі ці люди хочуть змінювати державу для українців. У нас багато молоді, які прийшли в партію з наміром змінювати країну, владу Вінниці й Вінницької області. І ми маємо на це сили та можливості. «Батьківщина» ніколи не зраджувала українців і тепер боротиметься за їхні права й добробут»,- зазначила Голова Вінницької обласної партійної організації Людмила Щербаківська.

Затвердження кандидатів в депутати проходило за допомогою відкритого голосування партійців та делегатів ВО «Батьківщина».

«Нам нема чого приховувати, наші списки відкрито формувалися, та відкрито прийматимуться», - зазначила Людмила Щербаківська.

Делегати конференції висунули голову Вінницької обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Людмилу Щебраківську кандидатом у мери Вінниці.

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ