Вы находитесь здесь:Главная/Разделы/Спорт/По данным спецслужб США, краснодарский авторитет-единоросс Татулян Рубен Альбертович (Робсон) «поддерживает воров в законе»
20.09.2015

Журналістика стала причиною стресу і безсоння депутата Київради Сергія Левади

Опубликовано в Новости Киева

30 квітня на сайті КНК з’явилася моя стаття “Екс-регіонал покриває корупцію бізнес-партнера”. Через місяць статтю “зняли”, а на сайті КНК я вже не працюю.

Проте, як нещодавно виявилося, своєю статтею я “порушила душевну рівновагу, спричинила стан нервового напруження та стресу” головного героя публікації - депутата Київради Сергія Левади.

У судовому позові він зазначає, що через мою статтю у нього “різко знизилася працездатність та порушилася функція сну”. Зокрема через те, що я назвала його “екс-регіоналом та кумом Василя Горбаля”. Не знаю, наскільки я в цей раз здивую Сергія Леваду, але ця інформація на момент публікації більше року знаходилася у вільному доступі більше ніж 15 інтернет-видань, у т.ч. “Liga.net”, де у нього свій блог.

Також депутат Київради Левада відмовляється визнавати себе скандальним забудовником… Нехай він це розповість інвесторам ЖК “Срібний бриз”, які вже років 10 чекають свої квартири. В гуглі не складно знайти інформацію про забудовника згаданого ЖК - ТОВ “Українська інвестиційно-інжинірингова компанія”, директором якої з 2002 по 2014 рр. був Сергій Левада.

Але найбільше, як я розумію, кошмарить Сергія Яковича ТОВ “Видавничий дім “СЛАЙ-УНІВЕРСАЛ”, від якого він відхрещується, заявляючи в своєму судовому позові, що для нього “залишається невідомим яким чином його стосується дане ТОВ”.

Я візьмуся просвітити вас, пане Левада. Ви разом з нардепом Віталієм Сташуком є кінцевими бенефіціарними власниками даної установи, яка навіть в Антимонопольному комітеті “засвітилася” через участь в монополізації паркувального ринку в Дарниці (ваш мажоритарний округ, до речі).

Подписывайтесь на новости «КиевVласть» в Facebook 

Нижче наведені скани з ЄДРПОУ які це підтверджують.

P.S. Стаття на сайті КНК була опублікована 30 квітня, але згадав Сергій Левада про неї набагато пізніше. Мабуть тому, що “хтось цікавиться не тим чим треба”. Так ось, Сергію Яковичу, ви або аргументуєте свої претензії, або у подальшому майте на увазі, що судами ви мене не залякаєте.

КиевVласть

Екс-регіонал покриває корупцію бізнес-партнера?

Після перемоги Євромайдану до парламенту та Київради потрапило багато «нових» облич зі складу колишніх регіоналів. Серед них – скандальновідомий забудовник, кум та бізнес-партнер Василя Горбаля Сергій Левада. За президентства Януковича Сергій Якович був радником екс-голови КМДА Олександра Попова. Нині екс-регіонал пройшовши від «УДАРу» до Київради, трудиться на благо киян у кріслі першого заступника Голови постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури і землекористування. Про це повідомила прес-служба ГО "Всеукраїнський Комітет Народного Контролю".
Активісти «Комітету Народного Контролю» підмітили, що користі від цього більше забудовникам, ніж жителям столиці. Робоча група, очолювана Сергієм Левадою, регулярно порушує положення та вимоги регламенту роботи робочих груп, чим допомагає забудовникам реалізовувати незаконні будівництва.
Під керівництвом згаданого депутата має розглянутися незаконне будівництво по вул. Шулявській, 32. Вперше робоча група засідала з цього приводу 18 березня, про що не було попереджено жодного (!) з представників ініціативної групи чи громадських активістів. Напередодні засідання члени «Комітету Народного Контролю»  дізналися про розгляд резонансного будівництва та вирішили не лише особисто бути там присутніми, а й про всяк випадок нагадати ініціативній групі про майбутнє дійство. І не дарма – лише завдяки нашій завбачливості громадськість була повідомлена про розгляд їхнього питання та мала можливість висловити свою думку.
 
Активісти «Комітету Народного Контролю» зазначили, що на засіданні були присутні аж три представники забудовника, яких, на відміну від громади, було попереджено.
 
Проте активістів «Комітету Народного Контролю» більше здивувало те, коли вони дізналися, що очільник робочої групи, яка розглядає факт незаконного будівництва по вул. Шулявській, 32 бізнес-партнер забудовника – директора КП «Житоінвестбуд-УКБ» В’ячеслава Непопа. Сергій Левада є співвласником ТОВ «Видавничий дім «СЛАЙ-УНІВЕРСАЛ», яке чомусь не книги друкує, а будівництвами займається. У співпраці Сергій Якович та В’ячеслав Іванович, за словами активістів, реалізовують будівництво по вул. Ілліча,17, де ТОВ «Видавничий дім «СЛАЙ-УНІВЕРСАЛ» є замовником будівельних робіт, а КП «Житлоінвестбуд-УКБ» – забудовником.
 
"Цей кричущий прояв корупції та відкритої зневаги до громадськості, потурання незаконним забудовникам «Комітет Народного Контролю» не залишив без уваги. Одна з активісток звернулася з даного приводу зі скаргою до постійної комісії Київради з питань дотримання законності, правопорядку та боротьби з корупцією, що відображено у порядку денному комісії на 30.04.2015. Ми вимагатимемо аби правоохоронні органи втрутилися у дану ситуацію і ті, хто покривав факт корупції та конфлікту інтересів були покарані, а розгляд проблеми незаконного будівництва був переданий іншій робочій групі", - наголосили активісти «Комітету Народного Контролю».
 

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ