Вы находитесь здесь:Главная/Главная - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
29.08.2015

Схоже всплили приховані маєтності юриста міськради

Опубликовано в Новости Тернополя

Схоже всплили приховані маєтно

Читач написав на сайт: Олександр Печіль — не надто заможний чоловік, це якщо говорити про офіційну декларацію. На ділі ж, схоже, родина користується авто, декількома квартирами, землею, вілою під містом.

Читач написав на сайт: Інформація про приховані статки з'явилась на сайті «тернополяни». Чи правда то все — мають з'ясувати правоохоронці, бо тут не те, що пахне, а смердить корупцією. Причини вірити написаному там є, бо і раніше з'являлась інформація про ту чи іншу маєтність чоловіка.

В повідомленні пишуть:

«За нашою інформацією ніхто з близьких родичів Олександра Печіля ніколи не були та не є бізнесменами. Водночас, незрозумілими залишаються джерела певних статків, про котрі нам повідомили читачі, а саме:

- легковий автомобіль марки Toyota Corolla (див. фото)

- нова квартира по вулиці Чумацькій, 25а, у котрій зараз мешкає головний юрист міської ради разом з сім’єю

- нова квартира по вулиці Над Яром, 1

- два нові цегляні гаражі по вулиці Над Яром, 1

- новий сучасний приватний будинок на стадії завершення у мікрорайоні Пронятин по відомій вулиці Проектній, побудований на відведеній тещі ділянці і на кованих воротах котрого зображена буква «П» (див. фото).

Якби не було, та Олександр Печіль залишається юристом. От і останній пункт майна чиновника, який наводять читачі «Тернополян», ще у 2008 році під теперішню віллу земля виділялася певній гр. Божик Стефанії Василівни за адресою, вул. Проектна, 335. Як нам вдалося зясувати, це улюблена теща Олександра Васильовича.

Після змін законодавства, згідно якого усім чиновникам доведеться декларувати не лише власні доходи, але і витрати, пояснити походження вищенаведених статків родини виявиться непростою задачею навіть для най досвідченіших юристів.

Також нагадаємо, що пан Печіль членом двох чи не найважливіших комісій Тернопільської міської ради у плані «дерибану» комунального майна та землі: комісія з питань

природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування та комісії для визначення на конкурсних засадах суб’єкта господарювання для проведення послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель.».

МІЛІЦІЯ, ПРОКУРАТУРА - не спіть!

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ