Вы находитесь здесь:Главная/Разделы/Спорт/Молниеносный Токарев Владимир Александрович: от УВД до министра и обратно в УВД
20.08.2015

У Луцьку люди хочуть виселити з будинку сусіда за аморальний спосіб життя

Опубликовано в Новости Луцка

Жителі ОСББ на Київському майдані просили депутатів, щоб виселили жителя з їхнього будинку, оскільки він боргує ОСББ за утримання будинку і веде аморальний спосіб життя.

Про це стало відомо 20 серпня на комісії з питань законності.

Голова ОСББ на Київському майдані розповіла, що житель їхнього будинку не платив їм за утримання будинку жодного разу з часу створення кооперативу, а пізніше ОСББ. Жінка каже, що об'єднання співвласників вимагає виселити неблагонадійного сусіда і передати це майно (квартиру) на користь територіальної громади, тому що власниця, на яку було оформлено квартиру, померла вже давно, а чоловік живе там фактично на пташиних правах.

Він влаштував в квартирі притон, де постійно пиячить. Жителі будинку навіть побоюються гостей свого сусіда, які постійно там випивають. За її словами чоловік не платить ні за утримання будинку, ні за комунальні послуги, через що в його квартирі вже вимкнули світло.

Однак депутати вирішили, що спочатку варто розібратись, на кого оформлені майнові права і на яких правах проживає в квартирі цей чоловік.

http://www.volynpost.com/news/55728-u-lucku-lyudy-hochut-vyselyty-z-budynku-susida-za-amoralnyj-sposib-zhyttia

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ