Вы находитесь здесь:Главная/СМАРТ-БЛОГИ/Кириленко Вячеслав
15.08.2015

Злодій №1 Тернополя хоче стати мером Луцька

Опубликовано в Новости Луцка

 

Про скандальні історії міської ради нинішнього скликання знають усі тернополяни. Найчастіше у тих будівельних аферах, забудовах у парках, “сміттярчаних” скандалах “світиться” ім’яВладислава Стемковського, сірого кардинала файного міста, який створює більшість корупційних схем. У політичному плані Владислав Стемковський також неперебірливий: зі Свободи він емігрував в УДАР у жовтні 2014 року. Нині він вже у Народному фронті Яценюка і спробує загарбати крісло мера обласного центру Волині.

 

***

14-го серпня на прес-конференції в обласному центрі Волині очільник обласного осередку політичної партії “Народний Фронт” Ігор Гузь озвучив імена тих, хто претендуватиме на посади голів міст та районів області. “Серед них люди, які не заплямували себе участю в уряді Януковича, усі пройшли Майдан, усі молоді та енергії, готові до кардинальних та конструктивних змін в державі”, – сказав голова обласного осередку партії.

Читайте также: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕПУТАТ ДО ВОЄНКОМА: «Я ВЖЕ ЧОТИРИ МІСЯЦІ ВОЮЮ, ОЛЕНЮ!» (ВІДЕО)

“Новий Закон про вибори робить акцент на людях. Це змагання команд. Тому ми зацікавлені в тому, аби представники “Народного Фронту” були політично сильні, харизматичні, освічені, активні люди”, – сказав Ігор Гузь.

Що стосується західної Волині, то кандидатом на міського голову у Нововолинську від “Народного Фронту” представлений Богдан Бадзюнь – діючий депутат міської ради, бізнесмен. Інтригою наразі залишається кандидатура на міського голову у Володимирі-Волинському, кандидата таки не представили, однак Ігор Гузь натякнув, що переговори ведуть із підприємцем з Києва. Наразі політична сила не озвучила жодного імені.

provse.te.ua

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ