Вы находитесь здесь:Главная/Новости России/«Дворец Сталина», «Дача Горбачева» и «Артек»: кому достанутся самые ценные объекты в Крыму
07.08.2015

Керівник ФСС з ТВП Миколаїв

Опубликовано в Новости Николаева

В другій половині 2011 року в період, коли директором ФСС з ТВП був Бондарь, який являється родичем Чалого Ярослава Олександровича, якого було прислано із міста Ірпінь Київської області на посаду в.о. заступника директора Виконавчої дирекції МОВ ФСС з ТВП.В результаті різноманітних маніпуляцій із законодавством та в порушення п. 5.4 Статуту Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та п. 4.2 Положення про відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а саме: без погодження з Правлінням МОВ ФСС з ТВП та з мовчазної згоди тодішнього керівника Миколаївської ОДА Круглова М.П. та голови правління МОВ ФСС з ТВП Шпиля О.О. та всіх членів Правління в цілому наказом Виконавчої дирекції ФСС з ТВП від 01.02.2013 р. № 60 Чалого Я.О. було призначено директором Миколаївської виконавчої дирекції.

В період, коли Держава проводить реформи в т.ч. в системі загальнообов’яз кового державного соціального страхування директор МОВ ФСС з ТВП Чалий Я. О. прийняв для себе рішення, що його буде призначено керівником управління Фонду соціального страхування у Миколаївській області. У зв’язку з цим створив у колективі атмосферу нетерпимості, грубості, хамства та зневажливого відношення до всіх працівників, заявляючи те, що його кандидатуру, як самого "перспективного", "високопрофесійн ого" та досконало "знаючого" систему роботи буде призначено директором. А ще тому, що начальнику Миколаївського управління ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Серьогіну М.В. 65 років і альтернатива кандидатурі Чалого Я.О. відсутня.
Чалий Я.О. а ні зовнішнім виглядом а ні внутрішнім наповненням не відповідає займаній посаді: наколки на руках, є підозри про те, що диплом про вищу освіту куплено. Взагалі інформація про попередню трудову діяльність "директора" у місті "Ірпєнь" знаходиться під грифом секретно.
З перших днів роботи Чалий Я.О. під керівництвом свого заступника Кірпана В.І. ("баті"), з корисних цілей (мотивів), одразу почав займатися тим, що він вміє робити "найкраще":
- Для нагляду за "правильним" розподілом путівок до відділу соціальних послуг було взято на роботу дружину Чалу О.В. За відповідні откати собі і "батє" цей ненажерливий керівник закуповував найгірші путівки до дошкільних оздоровчих закладів в літній період у 2013-2014 роках, що викликало багато нарікань і скарг страхувальників області;
- Проявом корупції є те, що директор Чалий Я.О. використовує службовий транспорт для власних потреб, особисто їздить за кермом, хоча в штаті є два водії. Здійснює із заступником Кірпаном і головою правління Шпилем колективні поїздки на дачу в село Пересадівка для "активного" відпочинку після прийняття необхідних їм рішень Правління МОВ ФСС з ТВП. А для робочих поїздок працівників - немає пального;
- На очах колективу, яким він керує, у не простий як для Фонду, так і для країни час, директор Чалий Я.О. в своєму кабінеті вживає алкоголь, часто буває на підпитку. Він, і так, "два слова зв’язати" не може, а в хмільному стані тим паче.
Через рік роботи, Чалим було придбано у власність новий автомобіль, буцім то в кредит. Після цього, з незрозумілих причин, раптово всіх працівників обласної виконавчої дирекції у практично силовому порядку для зарахування заробітної плати було переведено з банку "Аваль" до "Укрсібанку"
Директор Чалий Я.О., накалюючи обстановку в колективі, погрожує всім скороченням. Знаючи його жадобу до грошей складається враження, що він вимагає наперед кошти за майбутні посади.
Чалий Я.О. не має професійних навиків керування таким великим колективом. Не вміє послідовно проводити та координувати роботу зі страхувальникам и, доводити до своїх працівників та страхувальників завдання і реалії, що є в державі, тим самим озлоблюючи людей на державний курс реформ направлений на зміни в системі соціального страхування.
Просимо вжити всіх заходів державного реагування та недопущення до «корита» Чалого Я.О. бо по іншому він працювати не може. Його принципи життя: "Нажива понад усе. Купити можливо всіх. "

-- 
С уважением, Є.Виктюк від колективу та страхувальників Миколаївської ВД МОВ ФСС зТВП

ГЛАСНО http://glasno.com.ua/item/72265-kerivnik-fss-z-tvp-mikolajiv

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ