Вы находитесь здесь:Главная/Главная - Компромат Украины и России | ОРД и АНТИКОР
03.08.2015

Бізнесмен марить про крісло міського голови.

Опубликовано в Новости Житомира

27 березня до виконання обов’язків першого заступника Житомирського міського голови приступив Сергій Сухомлин. З іменем цього чиновника пов’язують різний бізнес у Житомирі: кінотеатр “Україна”, лаунж-бар “Барбарис”, мережу піццерій “Маріо”, гриль-бар “Плезентвіль”, ФОК (тут діють фітнес-центр “Лайм” та здають в оренду приміщення різним магазинам), суши-ресторани “Черепаха”, фабрика з виробництва вікон “Візаж”. Звісно, таким господарством не може самостійно керувати підприємець, діловим партнером якого є депутат міської ради Олександр Рабинович.
До призначення Сухомлин був депутатом обласної ради від фракції “Фронту змін”. У 2012 році під час парламентських виборів він сподівався, що пройде до Верховної Ради за списками “Батьківщини”, але його місце було не прохідним. Проте парламентарієм став друг Сухомлина Геннадій Зубко, який всіляко його підтримує.
Донедавна було незрозуміло, хто з опозиційного, а нині провладного табору буде боротися за крісло міського голови, але судячи з амбіцій Сухомлина поринути з головою у господарство Житомира, предмету дискусії вже немає.
Якщо пригадати, то у Сергія Сухомлина є зв’язок із попереднім міським головою Вірою Шелудченко, яка прославилася виділенням земельних ділянок під сінокоси та рядом інших скандалів. Саме у період правління Шелудченко Сухомлин приватизував кінотеатр “Україна” і саме тоді припинив функціонувати кінотеатр “Жовтень”, дивно, як таке могло трапитись? Цікаво, що раніше пристрасно критикувала політику Шелудченко та її однопартійців Зубка і Сухомлина газета “Субота”, яка останнім часом стала рупором Сергія Сухомлина. Кон’юнктура такої співпраці може бути покликана тим, що політик не хоче сваритися із жовтим виданням. Ще одне “але” – це неприхована любов Сухомлина до автомобілів представницького класу. Найкрутіші тачки у Житомирі належать Сергію Івановичу та його оточенню. Зараз чиновник пересувається на “Порш Каєнні”, вартість якого перевищує 1 млн грн.

33 канал http://33kanal.in.ua

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ