Вы находитесь здесь:Главная/Разделы/Спорт/Молниеносный Токарев Владимир Александрович: от УВД до министра и обратно в УВД
28.07.2015

Полтавська битва. Пролог

Опубликовано в Новости Полтавы

 

Підступні хижаки – шакали, гієни, а також дворові шавки полюють винятково колективно й лише вночі. Так жертві самотужки майже нереально відбитися. Зачувши запах крові й м’яса, звірі просто роздирають жертву, не дивлячись ні на що – вони керуються тваринними інстинктами.

 


Полтавська битва. Пролог

 

Підступні хижаки – шакали, гієни, а також дворові шавки полюють винятково колективно й лише вночі.

Так жертві самотужки майже нереально відбитися. Зачувши запах крові й м’яса, звірі просто роздирають жертву, не дивлячись ні на що – вони керуються тваринними інстинктами.

Учора майже вночі, після 21 години, слідча група «шакалів», яка керується безпосередньо Стрелюком і Бехом за фінансування екс-міського голови Матковського, вдерлася в ІІ міську лікарню Полтави. Трійця керманичів (прокурор Стрелюк – начальник УМВС Бех та Матковський, який знову хоче «вигризти» мерське крісло) всерйоз узялася за політичну розправу над головним редактором та лідером «Останнього Бастіону» Геннадієм Сікаловим. Їхня мета – ув’язнити голову «Бастіону», щоби закрити джерело правдивої інформації ЗМІ в Полтаві та поквитатися за викривальні статті.

Як говорять інформатори, Стрелюк засинає і прокидається з думкою лише про те, як би швидше поквитатися із Сікаловим. Прокурору як кістка в горлі статті головного редактора «Останнього Бастіону»:

Читайте также: Прокурор-Коперфільд Стрелюк підкуповує суддів

http://bastion.tv/problems/prokuror-strelyuk-u-vidchayi-gotovij-zlamati-lyudinu/

Щоби «нашити» справу на Геннадія Сікалова, Полтавський прокурор починає тиснути на людину – лікаря Левуса, щоби той засвідчив неправдиво на лідера «Бастіону». Прив’язаний до тиску й політичного переслідування й Бех, який виділяє «шакалів» для розправи, і Андрій Матковський, за гроші якого, скоріш за все, розправа й відбувається. Зацікавленість Матковського – ув’язнити Сікалова перед виборами на посаду міського голови. Таким чином, «Половинка» отримує собі монополію в просуванні до влади й зможе продовжити розпочате ним розкрадання комунальної вартості міста та інші корупційні схеми.

Отже, Матковський зацікавлений у посаді міського голови. Стрелюк у долі з ним, а також має особисте бажання розправи над лідером «Останнього Бастіону», оскільки наші викривальні статті стосовно хабарництва Стрелюка дійшли до Давида Сакварелідзе та Генпркуратури України. Крісло під Стрелюком пошатнулося й він почав відверто, даруйте на слові, «дрейфити».

Прокурор бере справу під свій контроль. Він виписує з Кременчука слідчого Савічева, який ідеально підходить для розправи й якнайкраще вписується в зграю «шакалів», створену злочинною трійцею – Стрелюком, Бехом, Матковським.

Савічем очолив зграю «перевертнів» або «шакалів» із погонами, які почали ламати доктора Левуса. Учора ці звірі намагалися в поза робочий час (після 21 години) проникнути до палати ІІ міської лікарні, де перебуває доктор Левус. Що слідча група хотіла від людини в такий час? Нагадує рекет 90-х, коли бандити могли зайти до тебе через усі заборони й уночі. «Шакали в погонах» почали тиск і розправу над медперсоналом у спробі ввірватися до доктора Левуса.

Слід наголосити, що законних підстав на допит доктора «шкали» не мають, а все, на що вони здатні послатися – фейкова медична експертиза, яку не лікарі не робили Сікалову Г.А.

Зрозуміло, що справа, яка «ш’ється» на Левуса та Сікалова – розправа над професійним лікарем та головним редактором «Останнього Бастіону». Через лікаря Стрелюк-Бех-Матковський хочуть тиснути на «Бастіонівця» й намагаються його ліквідувати.

Виходить, що Матковський руками Стрелюка та Беха хоче прибрати головного претендента на посаду міського голови - лідера ГО "Останній Бастіон" Геннадія Сікалова. Задля цього Андрій "Половинка" не шкодує грошей (потім планує відбити їх із бюджету міста), а Стрелюк та Бех переступають через усі можливі закони. 

http://bastion.tv/

Оставить комментарий

 
 

СМАРТ-БЛОГИ